Звітна наукова студентська конференція «Освіта і наука - 2016»

13 квітня 2016 року в приміщенні Інженерно-педагогічного факультету в ауд. 4.11 (вул. Леся Курбаса, 2а) відбулося пленарне засідання звітної наукової студентської конференції «Освіта і наука - 2016».

Під час засідання виступаючі у свої доповідях акціентували увагу присутніх на акутальних питаннях і проблемах сьогодення. В ході дискусій які виникали під час обговорення доповідей учасники конфернції уточнювали цікаві для них моменти та доповнювали інформацієї з власного досвіду.

В приміщенні неодноразово лунали оплески, які засвідчували інтерес та захоплення від роботи під час конференції.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку за вискоу активність студентам факультету, а також усім учасникам конференції за високий рівень підготовки, цікаві доповіді та бажає подальших творчих успіхів!

Матеріали конференції: програма, фотозвіт про подію.