Шановні науковці та однодумці!

    Повідомяємо Вас, що на базі НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться щорічна звітно-наукова конференція студентів та аспірантів "Освіта і наука - 2022".

Science2022

   Запрошуємо студентів та аспірантів нашого університету до публікації тез в елетронному збірнику та на пленарне засідання, яке вібудеться 10 травня о 12.00, очно за адресою вул. Пирогова 9 центрального корпусу аудиторія 231 та дистанційно за посиланням.

Друзі! Євройпейський корпус солідарності для молоді від 18 до 30 років відкриває багато можливостей.

volonter2022

Може здатися, що зараз - це дуже недоречно. Але. для тих, хто вже виїхав, це можливість влаштуватися на 6, 9, 12 місяців в конкретну громадську організацію та дисциплінувати своє життя, впорядкувати його в ритм і продовжувати допомагати Україні в боротьбі до перемоги.

Європейський корпус солідарності – це волонтерство в дуже різних організаціях для молоді, якій вже є 18 років і ще не виповнився 31 рік.

Цей день вже в історії Інженерно-педагогічного факультету НПУ ім.М.Драгоманова.

2022 mag09

2022 mag01

Dey Student d

Високодостойне студентство, прийміть щиросердні вітання з Вашим святом - Міжнародним днем студента!

Залишайтеся ж такими життєрадісними, усміхненими та безтурботними, як на цих фото.

Нехай життя дарує вам радість перемог та щасливу долю.

Сподіваюсь, що вже незабаром будемо всі оффлайн.

Бережіть себе:)

Декан Інженерно-педагогічного факультету НПУ ім.М.П.Драгоманова,

професор Дмитро Едуардович Кільдеров

Dey Student21s

Є багато свят, які об'єднують, і одне з них - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТІВ!

Хто має студентський дух, то розуміє про що йдеться, адже студентська пора - справжній відчайдушний час, де є місце радощам та купі невирішеним справ, час яскравих пропозицій і незабутніх емоцій, та сесії, сесії, сесії...

Dey Student21

У Міжнародний День Студента деканат Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова на чолі з деканом, професором Дмитром Едуардовичем Кільдеровим вітає всіх та бажає насолоджуватися кожним днем навчання, незалежно де б він не відбувався: в он-лайні чи оф-лайні.

За будь-яких умов хай друзі завджи будуть поруч, сесії будуть легкими, стипендія – підвищеною, а настрій завжди щасливим.

Розуміння традиційних форм плагіату та нових тенденцій допоможе дослідникам розвивати оригінальне мислення та створювати власні унікальні роботи. Знайомтесь: система плагіату 2.0 визначає дванадцять типів неоригінальної роботи. 

CheckUK21

Отримай додаткові сторінки, використовуючи #промокод від Unicheck.

Перевіряй на плагіат свою магістерську, дипломну або курсову роботу та заощаджуй сторінки завдяки цікавій пропозиції.

Щоб отримати додаткові + 20% сторінок до кількості, яку ти купуєш, просто скористайся цим промокодом: unicheckforstudents.

Використовуй його в обліковому записі “Індивідуальний” на сайті Unicheck. І звичайно, поділися ним з друзями та одногрупниками.
https://unicheck.com/uk-ua/login/personal

 

 

Академічна мобільність студентів дозволяє розширити межі практичної підготовки та майбутнього працевлаштування, знайти нових друзів та відкрити для себе нові цікаві перлини культурної спадщини України.

SofiyaUman2021

Щиро дякуємо декану Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова Кільдерову Дмитру Едуардовичу за можливість прийняти участь в заходах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відвідати Парк Софіївка, Умань, Україна.

Висловлюємо подяку за вирішення організаційних питань заступнику декана Субіній Оксані Олександрівні.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №796 від 28.08.2010.р. "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами вищої освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, НАКАЗУЮ

Переглянути наказ № 270 від 20 серпня 2021 року.

ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗАХИСТУ – ОЗНАЙОМТЕСЯ З МОЖЛИВОСТЯМИ UNICHECK

unichekIPFЗапрошуємо переглянути у записі вебінар, який допоможе зорієнтуватися у питаннях дотримання академічної доброчесності. Для цього достатньо відкрити покликання.

На вебінарі обговорюються основні аспекти перевірки академічних текстів та звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат, розглядаються практичні кейси та запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті.

studKonfer

ProgramConferЗ 6 по 8 квітня 2021 року відбудеться звітна наукова конференція студентів та аспірантів Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова.

Запрошуємо до активної участі !

Переглянути програму.

 

Шановні студенти!
З метою розвитку студентської наукової творчості в НПУ імені М.П. Драгоманова з 19 квітня по 21 травня 2021 року проводиться VIII щорічний Конкурс «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ».

У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі студенти нашого університету, крім тих, хто минулого року у даному конкурсі посів призові місця.

Student Science2021Для участі у Конкурсі всі бажаючі можуть ознайомитися з Положенням про цей Конкурс (додаток 1) та до 21 травня ...

Кафедра Загально-технічних дисциплін та охорони праці Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує молодь та освітян долучитися до зимових конкурсів: на "Кращу власноруч створену годівничку" та фотоконкурс – «Мої зимові гості».

ptach    З приходом зими птахи потребують неабиякої допомоги. За результатами досліджень, дев’ять з десяти синиць взимку помирають від голоду. Одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів. Пропонуємо вам долучитися до рятівників. 
     Що їдять пташки ?

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.П.Драгоманова сьогодні вручив дипломи магістрам.

2021Magistr

Про цей щасливий день ще будемо згадувати.

Шановні студенти !
CiscoLogoКомпанія Cisco, запрошує 9 червня в рамках #CiscoConnectOnline2020 вззяти участь в онлайн-грі "Захопи прапор", під час якої Ви зможете опанувати нові IT-навички.
На переможців чекають призи.
Для участі Вам необхідно
  • мати доступ до мережі Інтернет,
  • обліковий запис Cisco та
  • пройти попередню реєстрацію.

Оберіть одну з трьох тем:

DeyStudentМої любі студенти, від усього серця щиро вітаю Вас із професійним святом!

Бажаю легкої сесії, великої стипендії, яскравих вражень і неперевершених позитивних емоцій! Насолоджуйтеся цими прекрасними роками і нехай вам в усьому щастить!

Роки ідуть, а студентство залишається незмінним. Молоді, красиві, талановиті, амбітні, веселі, подекуди безшабашні.....

logo yarmarokОрганізаційно-методичний відділ НМЦ університету запрошує на «Ярмарок вакансій Імпульс 2020» студентів та випускників, які бажають працевлаштуватися в Україні.

Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ.

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями, підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м. Києві та Україні.

Захід відбудеться 17-18 березня за адресою: 01030, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, з 10 00 до 17.00.

Інформація розміщена на сайті: kmr.gov.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.095 387 96 99, 044 228 82 81.

2020English

Програма ENGin запрошує молодь від 14 до 22 років приєднатись до волонтерської спільноти, у рамках якої юнаки й дівчата матимуть змогу безкоштовно підвищувати свій рівень англійської з носіями мови з різних куточків світу.

Волонтерська ініціатива заснована українкою Катериною Манофф, яка вже кілька років мешкає в Сполучених Штатах Америки.

За її словами, програма ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову, з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій.

2020 03 05 StudVesna

Студентська рада університету запрошує студентів та викладачів університету на Студентську весну.

Шановні друзі!
5-6 грудня 2020 відбудеться унікальна подія, у якій Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова Кафедра ТМТОККГ НПУ імені М.П.Драгоманова є співорганізатором, інформаційним партнером.

2020couch

Вперше виставка психологічних, тренінгових і коучингових освітніх послуг: PSY & COACH EXPO відбудеться в онлайн форматі!
Реєстрація >> http://psycoach.expo.in.ua/

Сторінка 1 із 12