Прийнято рішення...

30 вересня 2013 року на засіданні Вченої ради університету було розглянуто питання щодо зміни назви інституту на «Інженерно-педагогічний інститут», яке було вирішено позитивно, а директору інституту Корцю М. С. доручено підготувати відповідне юридичне обґрунтування.
На цій Вченій раді були розглянуті питання про присвоєння вчених звань:

- Андріяшину Володимиру Івановичу – професора по кафедрі теорії та методики професійної підготовки;
- Макаренко Аллі Ігорівні – доцента по кафедрі загальнотехнічних дисциплін;
- Слабку Володимиру Миколайовичу – доцента по кафедрі теорії та методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки;
- Тітовій Наталії Михайлівні – доцента по кафедрі теорії та методики професійної підготовки;
Вітаємо наших колег із присвоєнням їм вчених звань.

Завідувач кафедри позашкільної освіти проф. Биковська О. В. була нагороджена відзнакою та медаллю за навчальний посібник «Теорія та практика позашкільної освіти».