ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ

Вітаємо усім професорсько-викладацьким складом із закінченням магістратури наших випускників - нових фахівців з технологічної, професійної освіти технологій та дизайну.

2024.01.19 vipusk

Бажаємо нашим випускникам великих перспектив, успіхів у професійній діяльності, активної участі у відбудові та розвитку нашої країни.   впевнених прагнень, щирої гордості за свої досягнення і успішної кар’єри.

Дякуємо нашим захисникам і особисто декану факультету, професору Дмитро Кільдеров за мужність, надійність, професійність.

Дякуємо ректору УДУ імені Михайла Драгоманова академіку Віктору Андрущенко, підтримку якого ми відчуваємо завжди та у всьому, проректорам професорам Роману Вернидубу, Григорію Торбіну, Ростиславу Драпушко за співпрацю.

Отже, йдемо далі разом до перемоги тримаймо освітній фронт, пам'ятаючи, що факультет технологій та дизайну там де МИ.