БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "НЕЗЛАМНІ"

19 жовтня 2023 року о 17.00 відбудеться благодійний концерт "Незламні", який заграє Національний президентський оркестр, що гідно представляє національну музичну культуру України у світовому мистецькому просторі.

nezlamni 23

Щоб відвідати концерт необхідно виконати кілька простих кроків:

👉Крок 1. Заповнити форму реєстрації за посиланням forms.gle/H2NhhYMo6AwPFVqA7

👉Крок 2. Зробити благодійний донат (сума донату на власний розсуд) на рахунок Міжнародного благодійного фонду " Я з Тобою" за посиланням surl.li/lzdtj У полі коментарі залишайте своє ПІБ та назву "Незламні. Наприклад: Сорока М.І. "Незламні".

Скрін з донатом зберігайте при собі.

👉Крок 3. Прийти за вказаною адресою та часом.

👉Крок 4. Насолодитися концертом.

Реєстрація обов'язкова.

За потреби благодійний внесок можна буде зробити на місці у скриню чи на рахунок у "банку".

Зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних сили України.🇺🇦

Під час заходу забороняється вести пряму трансляцію і викладати публікації у соц мережі. Це можна буде зробити через дві години після закінчення заходу. Зверніть на це увагу.

Організатори заходу:

☘️Національний президентський оркестр.
☘️Міжнародний Благодійний Фонд " Я з тобою".
☘️Факультет технологій та дизайну Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Дякуємо усім і з радістю чекаємо Вас!