РУТЕНІЯ. ГРАФІКА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Кафедра ДИЗАЙНУ УДУ ім. М. Драгоманова розпочинає весняний семестр майстер класів.

Перша зустріч «Презентація проєкту «Рутенія. Графіка української мови» відбудеться 16 березня об 11.00 за адресою вул. Тургенєвська 8/14, 3 поверх аудиторія 3.4

ruteniya 2023

На зустріч ми запросили Василя Яковича Чебаника — українського художника-графіка,

члена Національної спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв України, професора. Василь Якович — автор проєкта української мови «Рутенія». Розробник дизайну Конституції України – церемоніальної книги, на якій присягають Президенти України на інавгурації. Чебаник В.С. також є розробником посвідчення «Президента України», яке починаючи з 1996 року, отримує кожен новообраний Президент.

Зустріч буде міжисципланарна, оскільки запланована для студентів спеціальності "дизайн", "культурологія", "історія" і складатиме 2 формати:

1-ша частина презентація проєкту «Рутенія»;

2-га частина неформальне обговорення (кава брейк) та дискусія на тему: «Українська ідентичність у цифровому просторі та візуальній культурі ХХІ століття».

Учасники:

Факультет технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова

Інститут філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова

Історичний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова з Нестором Волею та 15 іншими особами в Гуманітарний корпус УДУ ім. Михайла Драгоманова.