ФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ У ПЕРЕДЧУТТІ НОВИХ ЗНАЙОМСТВ

ZNO2023 03

Шановні майбутні студенти нашого факультету, знайомтеся з матеріалами, які сприяють вашій підготовці до вступу в УДУ імені Михайла Драгоманова та спеціальностями за якими навчаються студенти на факультеті.

З будь-яких питань вступу до факультету технологій і дизайну у 2023 році дзвоніть ☎️+380674396013.

Задля ознайомлення вступників із завданнями, які будуть у цьогорічному НМТ, Український центр оцінювання якості освіти розміщує тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів.

Вже сьогодні можна ознайомитися із завданнями з української мови bit.ly/3SyTrnY.

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Докладніше: bit.ly/3IWjmll