ЛЮБОВ РУХАЄ ДО ПЕРЕМОГИ

Love

Любов рухає нами... Любов дає енергію та стимулює на нові звершення... Саме вона допомагає досягати результатів, де б ти не був, і особливо, коли усвідомлюєш заради чого.

Нас вражають, збагачують, надають енергію успіхи наших випускників Факультету Технологій та Дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова.

Yrii peremoga

Про успіх Yurii Semenov з Кафедри Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова - це історія про те, як навчання не завадить займатися улюбленою справою, навіть через карантин, навіть через війну, мати успішну освітню траєкторію, яка веде до результату.

Вкотре дізнавшись про успіхи Юри з командою, доречі, всі спортсмени з України, розумію, як потрібні такі перемоги всім нам, щоб вірити, любити, жити що б про наші перемоги знав весь Світ

З такими перемогами обов'язково буде й одна велика перемога на всіх

Навчаючись на Факультеті технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова здобувачі мають можливість брати участь у яскравому студентському житті, брати участь у спортивних секціях, тренуватися, розвиватися, перемагати

Всю інформацію щодо вступу на факультет у 2023 році взнавайте за +380674396013