Вчена Рада факультету (25.11.2020)

25 листопада 2020 року о 14-00 відбудеться онлайн-засідання Вченої ради Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету

імені М. П. Драгоманова

Pасідання відбудеться онлайн на платформі Google Meet (посилання буде надіслано)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Профорієнтаційна робота на факультеті на 2020-21 навчальний рік (професор Кільдеров Д. Е., доцент Чернова Т. Ю., доцент Шереметьєва С. Г., завідувачі кафедрами)

2. Навчально-виховна робота з іноземними студентами на факультеті в умовах дистанційного навчання (професор Кільдеров Д. Е., доцент Чернова Т. Ю. )

3. Різне

* Про рекомендацію кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики професійної підготовки Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова Ляшенко Марини Юріївни на присвоєння вченого звання доцента.

З повагою, секретар Ради факультету, Тетяна Чернова