День відкритих дверей (28.04.2018)

Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад?

Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги?

Тоді ми чекаємо саме на Вас!

28 квітня з 10:00 у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!
Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, центральний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова (станція метро «Університет»).

Цього дня Ви матимете унікальну можливість:

• зможете зустрітися з адміністрацією університету,
  • дізнатися про його факультети та освітньо-професійні програми,
  • особисто поспілкуватися з професорами, викладачами й студентами різних факультетів, дізнатися у них про особливості навчального процесу у нашому виші,
  • отримати індивідуальну консультацію безпосередньо від співробітників Приймальної комісії університету.

НПУ буде відкритий для усіх, хто виявить бажання познайомитись з академічною атмосферою високого інтелекту та науки.

Зробіть правильний професійний вибір, оберіть правильний шлях до свого майбутнього, станьте частиною великої Драгоманівської родини! Ми чекаємо саме на ВАС!

Інформаційний буклет факультету: переглянути

Відеосюжет про життя факультету: переглянути

телефони:

*  деканат факультету (044) 40-38-68