Світ професій STEM

21 грудня 2016 року з 15.00 до 19.00 год. у НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться мотивуючий захід до викладання в STEM.

Захоплюючий і надихаючий світ професій STEM (наука, технології, інженерія, математика) відкриває нові можливості не лише для людей, які працюють в них, але й для всієї країни.

Спеціально для студенток НПУ імені М.П. Драгоманова, Університету ім. Б.Грінченка, КНУ ім. Т.Г. Шевченка та КПІ ім. І.Сікорського відбудеться мотивуючий захід з викладання в STEM – «Дівчата STEM».

Місце проведення: вул. Пирогова, 9, НПУ імені М. Драгоманова.
Мета зустрічі – надихнути дівчат розвиватися у науково-технічній сфері та працювати викладачами STEM-предметів після закінчення вишу.

У рамках заходу передбачається:
15.00 - 15.15 – Урочисте відкриття
15.25 - 17.00 – Мотивуючі виступи жінок з TOП 20 Надихаючих жінок у STEM

• Оксана Борисенко – президент ассоціації Digital Ukraine
  • Ольга Броварець – наймолодша доктор фізико-математичних наук
  • Оксана Стоєцька – засновних та керівник “Пролего”
  • Марина Черненко – СЕО Ассоціації рітейлерів України
  • Наталія Шульга – проректор зі стратегічного розвитку НПУ імені М. П. Драгоманова

17.00 – 17.30 – Кава-брейк
17.30 – 19.00 – групова коуч-сесія "Професійна ефективність в епоху змін" від коучів Міжнародної Федераціі Коучингу ICF.

Участь у заході безкоштовна, але попередня реєстрація учасниць є бажаною.

Для реєстрації необхідно відіслати на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ПІБ, назву вишу та факультету учасниці.

Реєстрація закривається 20 грудня о 23:59 год.