Ринок праці є невід’ємною частиною економічної системи, оскільки саме на ринку праці відбувається формування, розподіл та відтворення робочої сили. Наразі, коли одним з вирішальних факторів розвитку будь-якої економіки стає людський капітал, питання ефективного функціонування ринку праці набувають дедалі більшої актуальності. Протягом останніх десятиліть підходи до природи праці, зайнятості, мотивації та інших аспектів його функціонування неодноразово кардинально змінювались.
   Будь-яка країна формує свій ринок праці з урахуванням національної специфіки, стану і напрямів розвитку власної економіки. Кожній державі притаманні свої особливості формування ринку праці, зумовлені ресурсними, географічними, економічними, політичними та іншими причинами.

Більшість фахівців-початківців в Україні хотіли б змінити професію. Міжнародний кадровий портал hh.ua з'ясував, що значна частина молодих фахівців навчалася тільки щоб отримати диплом, а навички набувала на робочому місці або під час стажування.

Читати повністю

Вирушаючи на співбесіду, вам напевно доведеться відповісти на безліч запитань про свою кар'єру, досвіді і стилі роботи.
До багатьох з них можна підготуватися заздалегідь. Ми зібрали список запитань, які допоможуть під час підготовки до співбесіди: проаналізувати власний досвід, виділити ключові досягнення та в результаті дозволять відчувати себе більш вільно на інтерв'ю, а також бути готовим відповісти на багато що часто задаються, яким би чином їх не сформулював ейчар.

Один з найвідоміших HR-фахівців СНД Михайло Притула написав для LABA статтю про те, як побудувати блискучу кар'єру. Михайло - HR-партнер в компанії Wargaming, в минулому працював HR-директором "Альфа-банк" і телеканалу СТБ.

Рівно 10 років тому я почав свою HR-кар'єру з посади рекрутера. Я дізнався, що два однакових людини (освіта, досвід, знання, зовнішність) можуть отримувати дуже різні зарплати. Так, наприклад, один отримує 300 $, а другий такий самий 1000 $.

Читати повністю

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2