ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗАХИСТУ – ОЗНАЙОМТЕСЯ З МОЖЛИВОСТЯМИ UNICHECK

unichekIPFЗапрошуємо переглянути у записі вебінар, який допоможе зорієнтуватися у питаннях дотримання академічної доброчесності. Для цього достатньо відкрити покликання.

На вебінарі обговорюються основні аспекти перевірки академічних текстів та звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат, розглядаються практичні кейси та запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті.

studKonfer

ProgramConferЗ 6 по 8 квітня 2021 року відбудеться звітна наукова конференція студентів та аспірантів Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова.

Запрошуємо до активної участі !

Переглянути програму.

 

Шановні студенти!
З метою розвитку студентської наукової творчості в НПУ імені М.П. Драгоманова з 19 квітня по 21 травня 2021 року проводиться VIII щорічний Конкурс «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ».

У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі студенти нашого університету, крім тих, хто минулого року у даному конкурсі посів призові місця.

Student Science2021Для участі у Конкурсі всі бажаючі можуть ознайомитися з Положенням про цей Конкурс (додаток 1) та до 21 травня ...

Кафедра Загально-технічних дисциплін та охорони праці Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує молодь та освітян долучитися до зимових конкурсів: на "Кращу власноруч створену годівничку" та фотоконкурс – «Мої зимові гості».

ptach    З приходом зими птахи потребують неабиякої допомоги. За результатами досліджень, дев’ять з десяти синиць взимку помирають від голоду. Одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів. Пропонуємо вам долучитися до рятівників. 
     Що їдять пташки ?

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.П.Драгоманова сьогодні вручив дипломи магістрам.

2021Magistr

Про цей щасливий день ще будемо згадувати.

Шановні студенти !
CiscoLogoКомпанія Cisco, запрошує 9 червня в рамках #CiscoConnectOnline2020 вззяти участь в онлайн-грі "Захопи прапор", під час якої Ви зможете опанувати нові IT-навички.
На переможців чекають призи.
Для участі Вам необхідно
  • мати доступ до мережі Інтернет,
  • обліковий запис Cisco та
  • пройти попередню реєстрацію.

Оберіть одну з трьох тем:

DeyStudentМої любі студенти, від усього серця щиро вітаю Вас із професійним святом!

Бажаю легкої сесії, великої стипендії, яскравих вражень і неперевершених позитивних емоцій! Насолоджуйтеся цими прекрасними роками і нехай вам в усьому щастить!

Роки ідуть, а студентство залишається незмінним. Молоді, красиві, талановиті, амбітні, веселі, подекуди безшабашні.....

logo yarmarokОрганізаційно-методичний відділ НМЦ університету запрошує на «Ярмарок вакансій Імпульс 2020» студентів та випускників, які бажають працевлаштуватися в Україні.

Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ.

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями, підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м. Києві та Україні.

Захід відбудеться 17-18 березня за адресою: 01030, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, з 10 00 до 17.00.

Інформація розміщена на сайті: kmr.gov.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.095 387 96 99, 044 228 82 81.

Сторінка 1 із 26