Шановні науковці та однодумці!

    Повідомяємо Вас, що на базі НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться щорічна звітно-наукова конференція студентів та аспірантів "Освіта і наука - 2022".

Science2022

   Запрошуємо студентів та аспірантів нашого університету до публікації тез в елетронному збірнику та на пленарне засідання, яке вібудеться 10 травня о 12.00, очно за адресою вул. Пирогова 9 центрального корпусу аудиторія 231 та дистанційно за посиланням.

Друзі! Євройпейський корпус солідарності для молоді від 18 до 30 років відкриває багато можливостей.

volonter2022

Може здатися, що зараз - це дуже недоречно. Але. для тих, хто вже виїхав, це можливість влаштуватися на 6, 9, 12 місяців в конкретну громадську організацію та дисциплінувати своє життя, впорядкувати його в ритм і продовжувати допомагати Україні в боротьбі до перемоги.

Європейський корпус солідарності – це волонтерство в дуже різних організаціях для молоді, якій вже є 18 років і ще не виповнився 31 рік.

Цей день вже в історії Інженерно-педагогічного факультету НПУ ім.М.Драгоманова.

2022 mag09

2022 mag01

Dey Student d

Високодостойне студентство, прийміть щиросердні вітання з Вашим святом - Міжнародним днем студента!

Залишайтеся ж такими життєрадісними, усміхненими та безтурботними, як на цих фото.

Нехай життя дарує вам радість перемог та щасливу долю.

Сподіваюсь, що вже незабаром будемо всі оффлайн.

Бережіть себе:)

Декан Інженерно-педагогічного факультету НПУ ім.М.П.Драгоманова,

професор Дмитро Едуардович Кільдеров

Dey Student21s

Є багато свят, які об'єднують, і одне з них - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТІВ!

Хто має студентський дух, то розуміє про що йдеться, адже студентська пора - справжній відчайдушний час, де є місце радощам та купі невирішеним справ, час яскравих пропозицій і незабутніх емоцій, та сесії, сесії, сесії...

Dey Student21

У Міжнародний День Студента деканат Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова на чолі з деканом, професором Дмитром Едуардовичем Кільдеровим вітає всіх та бажає насолоджуватися кожним днем навчання, незалежно де б він не відбувався: в он-лайні чи оф-лайні.

За будь-яких умов хай друзі завджи будуть поруч, сесії будуть легкими, стипендія – підвищеною, а настрій завжди щасливим.

Розуміння традиційних форм плагіату та нових тенденцій допоможе дослідникам розвивати оригінальне мислення та створювати власні унікальні роботи. Знайомтесь: система плагіату 2.0 визначає дванадцять типів неоригінальної роботи. 

CheckUK21

Отримай додаткові сторінки, використовуючи #промокод від Unicheck.

Перевіряй на плагіат свою магістерську, дипломну або курсову роботу та заощаджуй сторінки завдяки цікавій пропозиції.

Щоб отримати додаткові + 20% сторінок до кількості, яку ти купуєш, просто скористайся цим промокодом: unicheckforstudents.

Використовуй його в обліковому записі “Індивідуальний” на сайті Unicheck. І звичайно, поділися ним з друзями та одногрупниками.
https://unicheck.com/uk-ua/login/personal

 

 

Академічна мобільність студентів дозволяє розширити межі практичної підготовки та майбутнього працевлаштування, знайти нових друзів та відкрити для себе нові цікаві перлини культурної спадщини України.

SofiyaUman2021

Щиро дякуємо декану Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова Кільдерову Дмитру Едуардовичу за можливість прийняти участь в заходах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відвідати Парк Софіївка, Умань, Україна.

Висловлюємо подяку за вирішення організаційних питань заступнику декана Субіній Оксані Олександрівні.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №796 від 28.08.2010.р. "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами вищої освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, НАКАЗУЮ

Переглянути наказ № 270 від 20 серпня 2021 року.

ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗАХИСТУ – ОЗНАЙОМТЕСЯ З МОЖЛИВОСТЯМИ UNICHECK

unichekIPFЗапрошуємо переглянути у записі вебінар, який допоможе зорієнтуватися у питаннях дотримання академічної доброчесності. Для цього достатньо відкрити покликання.

На вебінарі обговорюються основні аспекти перевірки академічних текстів та звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат, розглядаються практичні кейси та запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті.

Сторінка 1 із 27