Перемога драгомановців на Веукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист (Охорона праці)»

Команда студентів НПУ ім. М.П.Драгоманова, під кервництвом доктора педагогічних наук Світлани Вікторівни Шмалєй, вперше брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист (Охорона праці)» та успішно виступили на підсумковій конференції, яка відбулась 19-20 квітня 2019 року у Національному автотранспортному університеті (м. Харків)

У змаганнях приймали участь 35 доповідачів із закладів вищої освіти технічного, транспортного, медичного, аграрного, будівельного, спеціального та гуманітарного спрямування. На відбірковий етап драгоманівці представили три наукові дослідження, які пройшли попередній конкурсний відбір першого туру. За результатами експертизи незалежного журі були визначені учасники конференції – презентації та нагороджено 11 студентів–переможців.
2019 04 29 ShandraСтудентка четвертого курсу факультету соціально-економічної освіти Шандар Ірина виборола ІІІ місце та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Дослідження професійних ризиків соціальних працівників». В роботі представлено аналіз структури професійних ризиків соціальних працівників, уточнено фактори їх виникнення, наслідки та форми деструктивних проявів поведінки, виокремлено фази емоційного вигорання, зосереджено увагу на проявах насильства з боку клієнтів та обґрунтовано рекомендації щодо профілактики цього явища. Матеріали пройшли апробацію на двох наукових конференціях, можуть бути впроваджені при викладанні дисциплін «Фізіологія та психологія праці» та «Охорона праці в галузі».
За високий професійний рівень в підготовці студентів до ІІ етапу Всеукраїнської студентського конкурсу у галузі знань «Цивільний захист (Охорона праці)» Подякою оргкомітету відзначено професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці Iнженерно-педагогічного факультету Світлану Вікторівну Шмалєй.

Бажаємо творчого та особистісного розвитку талановитим студентам!

Кафедра загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету.