Академічна мобільність студентів дозволяє розширити межі практичної підготовки та майбутнього працевлаштування, знайти нових друзів та відкрити для себе нові цікаві перлини культурної спадщини України.

SofiyaUman2021

Щиро дякуємо декану Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова Кільдерову Дмитру Едуардовичу за можливість прийняти участь в заходах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відвідати Парк Софіївка, Умань, Україна.

Висловлюємо подяку за вирішення організаційних питань заступнику декана Субіній Оксані Олександрівні.

logo yarmarokОрганізаційно-методичний відділ НМЦ університету запрошує на «Ярмарок вакансій Імпульс 2020» студентів та випускників, які бажають працевлаштуватися в Україні.

Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ.

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями, підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м. Києві та Україні.

Захід відбудеться 17-18 березня за адресою: 01030, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, з 10 00 до 17.00.

Інформація розміщена на сайті: kmr.gov.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.095 387 96 99, 044 228 82 81.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №796 від 28.08.2010.р. "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами вищої освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, НАКАЗУЮ

Переглянути наказ № 270 від 20 серпня 2021 року.

2020English

Програма ENGin запрошує молодь від 14 до 22 років приєднатись до волонтерської спільноти, у рамках якої юнаки й дівчата матимуть змогу безкоштовно підвищувати свій рівень англійської з носіями мови з різних куточків світу.

Волонтерська ініціатива заснована українкою Катериною Манофф, яка вже кілька років мешкає в Сполучених Штатах Америки.

За її словами, програма ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову, з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій.

ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗАХИСТУ – ОЗНАЙОМТЕСЯ З МОЖЛИВОСТЯМИ UNICHECK

unichekIPFЗапрошуємо переглянути у записі вебінар, який допоможе зорієнтуватися у питаннях дотримання академічної доброчесності. Для цього достатньо відкрити покликання.

На вебінарі обговорюються основні аспекти перевірки академічних текстів та звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат, розглядаються практичні кейси та запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті.

2020 03 05 StudVesna

Студентська рада університету запрошує студентів та викладачів університету на Студентську весну.

studKonfer

Шановні друзі!
5-6 грудня 2020 відбудеться унікальна подія, у якій Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова Кафедра ТМТОККГ НПУ імені М.П.Драгоманова є співорганізатором, інформаційним партнером.

2020couch

Вперше виставка психологічних, тренінгових і коучингових освітніх послуг: PSY & COACH EXPO відбудеться в онлайн форматі!
Реєстрація >> http://psycoach.expo.in.ua/

ProgramConferЗ 6 по 8 квітня 2021 року відбудеться звітна наукова конференція студентів та аспірантів Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова.

Запрошуємо до активної участі !

Переглянути програму.

 

studentШановні студенти!

У зв’язку із затримкою фінансування виплата соціальних стипендій за січень-березень 2020 року буде здійснена до 31 березня.
Вибачте за незручності.

Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Шановні студенти!
З метою розвитку студентської наукової творчості в НПУ імені М.П. Драгоманова з 19 квітня по 21 травня 2021 року проводиться VIII щорічний Конкурс «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ».

У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі студенти нашого університету, крім тих, хто минулого року у даному конкурсі посів призові місця.

Student Science2021Для участі у Конкурсі всі бажаючі можуть ознайомитися з Положенням про цей Конкурс (додаток 1) та до 21 травня ...

stipendium   Відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050), Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1045 "Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів" та Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 26 червня 2018 року, протокол №14.

Призначити: ПРОТОКОЛ № 5,   ПРОТОКОЛ № 6

 

Кафедра Загально-технічних дисциплін та охорони праці Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує молодь та освітян долучитися до зимових конкурсів: на "Кращу власноруч створену годівничку" та фотоконкурс – «Мої зимові гості».

ptach    З приходом зими птахи потребують неабиякої допомоги. За результатами досліджень, дев’ять з десяти синиць взимку помирають від голоду. Одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів. Пропонуємо вам долучитися до рятівників. 
     Що їдять пташки ?

    21 вересня в Інженерно-педагогічному факультеті НПУ ім.М.Драгоманова відбувся (в режимі офлайн) День першокурсника. Подія пройшла у стінах факультету у дружній і доброзичливій атмосфері...

2020 09 21 DeySudent

   Під час зустрічі першокурсники познайомилися з викладачами, почули про плани розвитку факультету, дізналися про напрями діяльності колективу, отримали настанови, запрошення до співпраці та закарбували ці моменти на фото... 

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.П.Драгоманова сьогодні вручив дипломи магістрам.

2021Magistr

Про цей щасливий день ще будемо згадувати.

Тренажерний зал НПУ імені М.П. Драгоманова гостинно відкрив зали для студентів, викладачів та співробітників університету !

2020 09 12 Sport

Шановні студенти !
CiscoLogoКомпанія Cisco, запрошує 9 червня в рамках #CiscoConnectOnline2020 вззяти участь в онлайн-грі "Захопи прапор", під час якої Ви зможете опанувати нові IT-навички.
На переможців чекають призи.
Для участі Вам необхідно
  • мати доступ до мережі Інтернет,
  • обліковий запис Cisco та
  • пройти попередню реєстрацію.

Оберіть одну з трьох тем:

2018 11 07 Koshelenko01Сьогодні, 7 листопада 2018 року, у стінах рідного університету НПУ імені М.П.Драгоманова, студент 2-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Ефим Кравченко продемонстрував власну майстерність під час проведення майстер-класу.

DeyStudentМої любі студенти, від усього серця щиро вітаю Вас із професійним святом!

Бажаю легкої сесії, великої стипендії, яскравих вражень і неперевершених позитивних емоцій! Насолоджуйтеся цими прекрасними роками і нехай вам в усьому щастить!

Роки ідуть, а студентство залишається незмінним. Молоді, красиві, талановиті, амбітні, веселі, подекуди безшабашні.....

Наказ  № 777 по студентськ«ому складу від 13 липня 2020 року "Про призначення соціальної стипендії студентам Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова".

Сторінка 1 із 12