StartUpDragomanovYEP клуб НПУ ім. М.П. Драгоманова знає, що сере студентів університету є ті, хто давно цікавиться стартапами та підприємництвом.

Команда Dragomanov StartUp Club відкриває набір на онлайн Startup Semester. Карантин – гарна нагода нарешті займатися тим, що тобі дійсно цікаво.

Startup Semester – це тритижневий безкоштовний курс, який складається з трьох лекцій від команди YEP та стартап клубу нашого університету.

Що ти отримаєш?

vhid moodleНа численні прохання студентів !

Для проникнення в систему дистанційного навчання moodle не має потреби вводити ні пароль ні логін. 

Алгоритм такий:

     Шановні драгоманівці! Центр цифрових освітніх технологій університету повідомляє, що на час карантину відкритий вільний доступ до порталу онлайн-курсів coursera.org.

2020 course free

     Для запису на курси звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій (https://www.facebook.com/groups/151166126072697/ або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Пресслужба університету

Міжнародна співпраця Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова продовжується.
5-6 грудня 2019 року до нас завітала польська делегація на Україно-Польську конференцію «Освіта-Ринок-Праця» у складі prof. dr hab. Maciej Słodki, ректора університету, prof. dr hab. Michał Nowosielski, декана, dr Agnieszka Grażul – Luft проректора Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, Polska.

2019 12 06 Poland

Дякуємо польським колегам за змістовні доповіді, обмін досвідом і співпрацю.

Шановні студенти !

Завершена робота по генерції акаунтів для доступу в корпоративну електронну пошту та систему дистанційного навчання університету.

Для кожного студента створено акаунт в домені .npu.edu.ua, який зареєстрований в системі дистанціного навчання (moodle).

Дані для роботи з акаунтами передані в деканат, і в подальшому повинні надійти до старост груп. Про проблеми з входом до дистанційних систем або корпоративної пошти повідомляйте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. або viber (068)372-37-99.

2019 12 05 UkrPolConfer

5 грудня 2019 р. в центральному корпусі НПУ М.П.Драгоманова розпочала роботу  Україно-Польська конференція «Освіта-Ринок-Праця». 

 

Завершився Перший фестиваль-конкурс поезії "ВІРШОМАНІЯ".

2019 12 02 virshmaniya
У трьох номінаціях змагалося за перемогу 30 учасників з восьми університетів.

Журі у складі професора кафедри української літератури НПУ імені М.П.Драгоманова Інни Ліпницької, режисера, художнього керівника естрадного театру "Шарж" Юлії Кратко та поета, музиканта, доцента кафедри логопедії НПУ імені М.П.Драгоманова Олександра Козинця визначило переможців.

Знайомтеся:

24 листопада під час проведення міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019», НПУ імені М.П. Драгоманова відзначили почесним званням «Лідер вищої освіти України», а також здобув гран-прі у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».

2019 11 24 Vidznaka3

2019 11 20 liga Facultet NPU

Вітаємо команду нашого факультету з ушмішним виступом у лізі факультетів НПУ імені М.П.Драгоманова

20 листопада 2019 року студенти Інженерно-педагогічного факультету та Факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету в рамках проведення IV Всеукраїнської науково-практичної конференції: "Енергоефективність: наука, технології, застосування" взяли участь у лекції-семінарі, який пройшов в приміщенні інжинірингової компанії "Сахара".

2019 11 20 01

 Під час лекції, яку провів технічний директор київського офісу компанії Сергій Данилів, учасники дізналися сучасні технології які використовують у світовій практиці для формування комфортних умов в житлових, громадських та виробничих приміщеннях.

Дебют першокурсника Інженерно-педагогічного факультету відбувся !

2019 11 03 debut

Вітаємо учасників з першими успіхами...

Друзі, осінь вражала нас теплотою подій, готувала до чогось неймовірного...

І це значить, що настав час найочікуваного івенту осені!

2019 10 31 Debut IPF

Шановні викладачі, дорогі студенти!

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова, а саме Студентський парламент, Профспілкове бюро, СНТ факультету Із величезним задоволенням запрошують усіх на Дебют першокурсника: ІПФ 2019!

2019 10 19 boulingВелика гра - не лише перемоги у боротьбi з iншими!

Ми грали, вболівали і були щасливими від того, що брали участь у великій грі факультетів НПУ ім М.П.Драгоманова.

Можливо наша команда сьогодні повинна була надати шанс іншим для перемоги.

2019 08 27

2019 08 30 news

Рішенням стипендіальної комісії від 5 липня 2019 року від 1 липня 2019 року призначити студентам:

* академічну стипендію переглянути наказ;

* соціальну стипедію переглянути наказ.

Шановні колеги!

10 липня 2019 року об 11-00 відбудеться вручення дипломів бакалавра Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова.

Запрошуємо професорсько-викладацький колектив, студентів, колег, друзів та рідних наших випускників на урочисте дійство!

Вручення відбудеться у Блакитній залі ЦК, вул. Пирогова, 9.

2019 06 10 Diplom

13 червня  2019 року об 11-00  відбудеться вручення дипломів  магістрів Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова. 

Запрошуємо професорсько-викладацький колектив, студентів, колег, друзів та рідних наших випускників на урочисте дійство!

Вручення відбудеться у залі засідань Вченої ради університету, ауд. № 231,  ЦК вул. Пирогова, 9.

 

Команда студентів НПУ ім. М.П.Драгоманова, під кервництвом доктора педагогічних наук Світлани Вікторівни Шмалєй, вперше брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист (Охорона праці)» та успішно виступили на підсумковій конференції, яка відбулась 19-20 квітня 2019 року у Національному автотранспортному університеті (м. Харків) 

Пленарне засідання звітної наукової студентської конференції інженерно-педагогічного факультету: "Освіта та наука - 2019", відбулося за будь-якої погоди з модератором та заступником голови СНТ факультету Ириною Бутковою.

2019 04 16 Plenarne01

Під час засідання конференції булизаслухані виступи:

15 квітня 2019 року в лабораторіях кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці пройшло засідання організаційного комітету звітної студентської конференції.

2019 04 15 01 St Conf

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2