Кафедра Загально-технічних дисциплін та охорони праці Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує молодь та освітян долучитися до зимових конкурсів: на "Кращу власноруч створену годівничку" та фотоконкурс – «Мої зимові гості».

ptach    З приходом зими птахи потребують неабиякої допомоги. За результатами досліджень, дев’ять з десяти синиць взимку помирають від голоду. Одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів. Пропонуємо вам долучитися до рятівників. 
     Що їдять пташки ?
Перед тим, як робити годівничку, необхідно розуміти, чим годувати птахів. Наприклад, горобці полюбляють несмажене соняшникове насіння, чижі – крихти хліба, сойки – біле насіння гарбуза, костогризи – плоди горобини і калини, щиглики – несолені чищені горіхи. Серед традиційних кормів, які підійдуть всім птахам: крихти хліба, насіння та несолене сало.

До вашої уваги декілька найпростіших та найпопулярніших способів виготовлення годівнички.

Мої любі студенти, від усього серця щиро вітаю Вас із професійним святом!

Бажаю легкої сесії, великої стипендії, яскравих вражень і неперевершених позитивних емоцій! Насолоджуйтеся цими прекрасними роками і нехай вам в усьому щастить!
DeyStudent

Роки ідуть, а студентство залишається незмінним. Молоді, красиві, талановиті, амбітні, веселі, подекуди безшабашні.....

Зі святом Вас! Ви в нас найкращі! Побажання залишаються актуальними але хочеться додати - бережіть себе і своє здоров'я, дотримуйтесь соціальної дистанції і не хворійте!

P.S.: Завжди ваш, Дмитро Едуардович:)

 

2020English

Програма ENGin запрошує молодь від 14 до 22 років приєднатись до волонтерської спільноти, у рамках якої юнаки й дівчата матимуть змогу безкоштовно підвищувати свій рівень англійської з носіями мови з різних куточків світу.

Волонтерська ініціатива заснована українкою Катериною Манофф, яка вже кілька років мешкає в Сполучених Штатах Америки.

За її словами, програма ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову, з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій.

Шановні друзі!
5-6 грудня 2020 відбудеться унікальна подія, у якій Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова Кафедра ТМТОККГ НПУ імені М.П.Драгоманова є співорганізатором, інформаційним партнером.

2020couch

Вперше виставка психологічних, тренінгових і коучингових освітніх послуг: PSY & COACH EXPO відбудеться в онлайн форматі!
Реєстрація >> http://psycoach.expo.in.ua/

stipendium   Відповідно до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050), Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1045 "Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів" та Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова, затвердженого на засіданні Вченої ради 26 червня 2018 року, протокол №14.

Призначити: ПРОТОКОЛ № 5,   ПРОТОКОЛ № 6

 

    21 вересня в Інженерно-педагогічному факультеті НПУ ім.М.Драгоманова відбувся (в режимі офлайн) День першокурсника. Подія пройшла у стінах факультету у дружній і доброзичливій атмосфері...

2020 09 21 DeySudent

   Під час зустрічі першокурсники познайомилися з викладачами, почули про плани розвитку факультету, дізналися про напрями діяльності колективу, отримали настанови, запрошення до співпраці та закарбували ці моменти на фото... 

Тренажерний зал НПУ імені М.П. Драгоманова гостинно відкрив зали для студентів, викладачів та співробітників університету !

2020 09 12 Sport

Наказ  № 777 по студентськ«ому складу від 13 липня 2020 року "Про призначення соціальної стипендії студентам Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова".

СтипендіяПротокол №3 від 01 липня 2020 року «Про призначення академічної стипендії студентам Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова".

Переглянути протокол.

2020 04 24 StudentConferenc

 

З метою розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів, розвитку у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризації різних галузей науки в університеті, підвищення якості підготовки фахівців, керуючись Положенням про Наукове товариство студентів та аспірантів імені Григорія Волинки

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова готується до проведення щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2020».

StartUpDragomanovYEP клуб НПУ ім. М.П. Драгоманова знає, що сере студентів університету є ті, хто давно цікавиться стартапами та підприємництвом.

Команда Dragomanov StartUp Club відкриває набір на онлайн Startup Semester. Карантин – гарна нагода нарешті займатися тим, що тобі дійсно цікаво.

Startup Semester – це тритижневий безкоштовний курс, який складається з трьох лекцій від команди YEP та стартап клубу нашого університету.

Що ти отримаєш?

vhid moodleНа численні прохання студентів !

Для проникнення в систему дистанційного навчання moodle не має потреби вводити ні пароль ні логін. 

Алгоритм такий:

     Шановні драгоманівці! Центр цифрових освітніх технологій університету повідомляє, що на час карантину відкритий вільний доступ до порталу онлайн-курсів coursera.org.

2020 course free

     Для запису на курси звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій (https://www.facebook.com/groups/151166126072697/ або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Пресслужба університету

Міжнародна співпраця Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова продовжується.
5-6 грудня 2019 року до нас завітала польська делегація на Україно-Польську конференцію «Освіта-Ринок-Праця» у складі prof. dr hab. Maciej Słodki, ректора університету, prof. dr hab. Michał Nowosielski, декана, dr Agnieszka Grażul – Luft проректора Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, Polska.

2019 12 06 Poland

Дякуємо польським колегам за змістовні доповіді, обмін досвідом і співпрацю.

Шановні студенти !

Завершена робота по генерції акаунтів для доступу в корпоративну електронну пошту та систему дистанційного навчання університету.

Для кожного студента створено акаунт в домені .npu.edu.ua, який зареєстрований в системі дистанціного навчання (moodle).

Дані для роботи з акаунтами передані в деканат, і в подальшому повинні надійти до старост груп. Про проблеми з входом до дистанційних систем або корпоративної пошти повідомляйте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. або viber (068)372-37-99.

2019 12 05 UkrPolConfer

5 грудня 2019 р. в центральному корпусі НПУ М.П.Драгоманова розпочала роботу  Україно-Польська конференція «Освіта-Ринок-Праця». 

 

Завершився Перший фестиваль-конкурс поезії "ВІРШОМАНІЯ".

2019 12 02 virshmaniya
У трьох номінаціях змагалося за перемогу 30 учасників з восьми університетів.

Журі у складі професора кафедри української літератури НПУ імені М.П.Драгоманова Інни Ліпницької, режисера, художнього керівника естрадного театру "Шарж" Юлії Кратко та поета, музиканта, доцента кафедри логопедії НПУ імені М.П.Драгоманова Олександра Козинця визначило переможців.

Знайомтеся:

24 листопада під час проведення міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019», НПУ імені М.П. Драгоманова відзначили почесним званням «Лідер вищої освіти України», а також здобув гран-прі у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».

2019 11 24 Vidznaka3

2019 11 20 liga Facultet NPU

Вітаємо команду нашого факультету з ушмішним виступом у лізі факультетів НПУ імені М.П.Драгоманова

20 листопада 2019 року студенти Інженерно-педагогічного факультету та Факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету в рамках проведення IV Всеукраїнської науково-практичної конференції: "Енергоефективність: наука, технології, застосування" взяли участь у лекції-семінарі, який пройшов в приміщенні інжинірингової компанії "Сахара".

2019 11 20 01

 Під час лекції, яку провів технічний директор київського офісу компанії Сергій Данилів, учасники дізналися сучасні технології які використовують у світовій практиці для формування комфортних умов в житлових, громадських та виробничих приміщеннях.

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2