У своєму блозі для вчених Анн-Віль Харцінг (професор міжнародного менеджменту Мідлсекського університету в Лондоні) пише, що Google Scholar (GS) є академічною візитною карткою вченого, оскільки це найшвидший та простий спосіб для інших вчених побачити всі Ваші публікації в одному місці (https://is.gd/2KxPtq). Правда, для цього вчений повинен переконатися, що як тільки було створено його профіль, була натиснута кнопка «Make my profile public» («Зробити мій профіль загальнодоступним»). В іншому випадку, вчений, який створює профіль, буде єдиним, хто зможе його побачити, що в першу чергу руйнує всю мету створення профілю.

Шановні колеги!

Запрошємо Вас взяти участь у VІІ Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції.

«Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: сучасні реалії України»

яка  відбудеться 28 квітня 2021 року у м. Київ 

Інформаційний лист

У даному матеріалі автори намагаються розказати про те, як правильно написати наукову статтю для журналу, який індексується в авторитетних міжнародних науково-метричних базах даних Scopus та Web of Science. Усі поради та рекомендації не є вичерпними та єдино вірними.

Матеріал розрахований, перш за все, на молодих науковців (аспірантів та кандидатів наук), які:

1) хочуть написати свою першу самостійну «скопівську» англомовну статтю,

2) вже мають кілька публікацій у вітчизняних журналах,

3) бажають вийти на світовий рівень наукової комунікації,

4) волоіють англійською на середньому або високому рівні.

Повний текст статті (російською мовою)

logo Science JornalPrint2Зручний та інформативний Перелік наукових фахових видань України (категорія «А» та «Б»).
Актуальна кількість видань: 273 одиниці.
Актуальний Наказ МОН від 15.10.2019 №1301.

    В Україні з'явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допо магає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. Проєкт представили сьогодні, 12 листопада 2019 року, в Міністерстві освіти і науки.

    OUCI вже доступний за цим посиланням https://ouci.dntb.gov.ua/

201 06 20 NPU Scopus13 червня 2018 року у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбувся семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus. 

Звітна наукова конференція 2018У рамках заходів зі святкування Дня науки в НПУ імені М.П. Драгоманова з метою підведення підсумків наукової роботи викладачів, аспірантів і докторантів університету у 2017 році, 14-18 травня 2018 року відбудеться щорічна звітна конференція "Єдність навчання і наукових досліджень - головний ринцип університету ".