2021SecurityInet

Доречі !

Якщо Ви дісно мрієте оволодіти професією ІТ спеціаліста і фахово здіснювати захист інформаційних ресурсів та систем, то Вам до нас. 

Обирайте одну із спеціальностей:

- 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

                Спеціалізація «Інформаційні технології та технічний захист інформації»;

- 015.10 Професійна освіта. Комп'ютерні технології.

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

PromForum2020

photo 2020google Постраждали практично всі сервіси - аутентифікація, пошук, пошта, YouTube і т.д. Схоже, що збій такого масштабу саме у google був вперше. Цікаво, що проблеми виявилися не лише у онлайн-сервісів, типу Gmail, а й таких, що поєднуються з реальним світом, зокрема Google Nest, який дозволяє керувати будинком - світлом, опаленням, дверним дзвінком.

Виявилося, що робота без онлайну не передбачена, що сильно здивувало деяких користувачів.

Це дивно, але я пригадав як на одній з конференцій після виступу інженера, що займається розумними будинками, запитали, який він собі встановив вдома, на що він відповів: "Оскільки сам цими системами займається, то собі вдома не встановлює її принципово". Ось така правда життя. Хмари-хмарами, а бекапчик всього на жорсткому диску треба тримати як мінімум. Ну і розумний будинок, якщо вже ставити, то такий, що без Інтернету працює.

logo2Перед сучасними учителями інколи постають складні психологічні проблеми у спілкуванні зі своїми вихованцями. І психологи не завжди приходять на допомогу. Досить корисним у таких моментах можуть стати знання мультимедійного навчального курсу розробленого за сприяння міжнародної організації UNICEF.

6 грудня - День Збройних Сил України! Почесне свято тих, хто боронить нашу державу та спокійний сон кожної української родини.
Вітаємо всіх сміливих і незламних духом хлопців та дівчат! Бажаємо нашим воякам міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та миру нашій рідній землі!

   Львівський мoвoзнaвeць Р. І. Oстaш прoвiв дослідження вiдoмих козацьких “Рeєстрiв”. Вoни бyли склaдeнi пiсля Збoрiвськoї yгoди 1649 р. i видaнi O. Бoдянським y 1875 р.

kozak

Рeєстри збeрiгaють iмeнa й прiзвищa (прaвильнiшe, “прiзвищeвi нaзви”, oскiльки “прiзвищe” в сyчaснoмy рoзyмiннi цьoгo слoвa — явищe пiзнiшoгo чaсy) пoнaд 40 тисяч кoзaкiв з Нaдднiпрянськoї Укрaїни. Зa пiдрaхyнкaми Р. І. Oстaшa, y “Рeєстрaх” зaфiксoвaнo близькo 200 імен.

200521DeyVishivankyЗ історії свята.

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2