200521DeyVishivankyЗ історії свята.

30 квітня о 14:00 заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний у прямому ефірі на Міністерство освіти і науки України розповість про завершення навчального року та вступну кампанію в університети та коледжі цього року.

2020 04 30 MON

Зокрема, мова йтиме про дистанційне навчання, проведення сесій, захисти кваліфікаційних робіт, складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту та інші теми.

Єгор Стадний також відповість на найбільш поширені запитання, які можна надсилати за допомогою Google-форми за посиланням: https://forms.gle/nbhCNBbwgjvH71zJA

2020 03 29 horseHorse & Penguin – це перший україномовний youtube-канал про сучасне мистецтво. Він націлений спростити точку входу в світ «контемпорарі арту» для людей, яким загалом цікаве мистецтво, але які не знають, з чого почати.

На каналі виходять огляди, де команда творців намагається надати контекст, необхідний для розуміння конкретних творів мистецтва, або усієї творчості певного митця. Без зайвих нудних обставин біографії, без специфічних термінів, лише концентрована, ретельно дібрана, свіжа інформація. Зручний формат – 10 хвилин на митця.

Також зараз на Horse & Penguin проходить розіграш, тож, можна підписатись на канал, виконати прості умови та спробувати виграти невеликий мистецький об’єкт.

Автори каналу борються зі стереотипним ставлення до сучасного мистецтва як до чогось незрозумілого та вирваністю українського суспільства з культурного контексту сучасності.

Сучасні технології розбалували нас і зробили залежними від них. Але мало українських споживачів знають, що поняття «гаджет» сьогодні виходить далеко за межі смартфонів, ноутбуків, планшетів тощо.
Журналісти порталу НВ зробило підбірку найкращих просунутих сучасних пристроїв, які полегшать ваше життя.

Читати докладно

    Ризик зараження коронавірусом можна прогнозувати за рівнем вуглекислого газу CO2
    В засобах масової інформації дають багато рекомендацій як протидіяти розповсюдженню коронавірусу, це і правила особистої гігієни, дотримання дистанції, захисні маски, обмеження спілкування та ін.
   На жаль, пропонуючи людям залишатися вдома і не виходити на вулицю, недостатньо пояснюють проблему впливу вуглекислого газу на рівень захворюваності та не пояснюють як знизити ризик зараження вірусом в приміщенні. Спробуємо виправити цю помилку на прикладі вентилювання приміщення.

За матеріалами сайту Arduino.ua

Читати повністю (рос.)

к.т.н., доц.В.В.Левчий

2020-03-30

Logo TEDx Kyiv

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2