2020 03 29 horseHorse & Penguin – це перший україномовний youtube-канал про сучасне мистецтво. Він націлений спростити точку входу в світ «контемпорарі арту» для людей, яким загалом цікаве мистецтво, але які не знають, з чого почати.

На каналі виходять огляди, де команда творців намагається надати контекст, необхідний для розуміння конкретних творів мистецтва, або усієї творчості певного митця. Без зайвих нудних обставин біографії, без специфічних термінів, лише концентрована, ретельно дібрана, свіжа інформація. Зручний формат – 10 хвилин на митця.

Також зараз на Horse & Penguin проходить розіграш, тож, можна підписатись на канал, виконати прості умови та спробувати виграти невеликий мистецький об’єкт.

Автори каналу борються зі стереотипним ставлення до сучасного мистецтва як до чогось незрозумілого та вирваністю українського суспільства з культурного контексту сучасності.

 Глобальний інноваційний індекс (Global Innovation Index) являє собою звіт, який щорічно публікує Корнельський університет, школа бізнесу INSEAD і Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), з метою обліку показників (81 в цілому) інноваційної діяльності 127 країн по всьому світу.

Україна в цьому рейтингу посідає 50 позицію.

Переглянути повний світовий рейтинг можна за посиланням

Сучасні технології розбалували нас і зробили залежними від них. Але мало українських споживачів знають, що поняття «гаджет» сьогодні виходить далеко за межі смартфонів, ноутбуків, планшетів тощо.
Журналісти порталу НВ зробило підбірку найкращих просунутих сучасних пристроїв, які полегшать ваше життя.

Читати докладно

Приєднуйтеся до Драгоманівської родини!

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова увійшов до рейтингу 50 найкращих вишів України.

Logo TEDx Kyiv

180 років тому помер Іван Котляревський.

Його "Енеїда" стала першим літературним твором, написаним народною українською!

А знаєте, що в ній зашифровано? Читати повністю.

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2