Електронні основи автоматики та обчислювальної техніки. Навчальний посібник. / Козеренко С.І., Касперський А.В., Богданов І.Т. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2007. – 120 с.

Шановні студенти 4 курсу. Пропонуємо вам переглянтуи запитання для підготовки до екзамену з машинознавства (розділ "Енергетичні машини") в 2012-2013 н.р. 

Завантажити (формат pdf)

"Методологія наукового дослідження"

* Навчальна програма Завантажити.

* Навчальні матеріали Завантажити.

* екзаменаційні запитання Завантажити.

ЕЛЕКТРИКА ТА МАГНЕТИЗМ Навчальний посібник для самостійного вивчення курсу фізики / М.І. Шут, А.В. Касперський, А.М. Шут/ За редакцією А.В. Касперського К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2014. – 243 с.

 Навчальний посібник для самостійного вивчення курсу фізики.

До уваги студентів 4-го курсу. Оновлено матеріали для смостійного опрацювання з навчальної дисципліни "Комп'ютерне проектування та моделювання". 

Перейти на сторінку:

Лабораторії компютерного забезпечення

Електронні ресурси НПУ ім. М.П.Драгоманова, ІГТО

1. Методичні рекомендації до підготовки, написання та захисту бакалаврських робіт для студентів спеціальності 014.10 Середня освіта (трудове навчання та технології) / [Корець М.С., Кільдеров Д.Е., Голіяд І.С. та ін..].– К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2015. – 50 с.

Завантажити

2. Методичні рекомендації до підготовки, написання та захисту магістерських робіт для студентів спеціальності 014 Середня освіта (трудове навчання і технології) / [Д.Е. Кільдеров, М.С. Корець, І.С. Голіяд]. – К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2017. – 47 с.

Завантажити

Коли знаєш - все просто !

Навчальні відеоуроки які розкривають різні нюанси, трюки та прийоми роботи з Microsoft Excel і надбудовою PLEX. Нові матеріали можна переглянути на каналі YouTube.

4 грудня в тестовому режимs розпочала роботу система діагностики начальних досягнень

з навчальної дисципліни  "Охорона праці".

Зареєструйся та перевір власні знання за адресою dn.npu.edu.ua.

Завчасно вдячні за конструктивну критику та пропозиції що до покращення системи,

які приймаються на адресу e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Навчальні підручники з інформатики

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 5 клас. Завантажити

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 6 клас. Завантажити

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 7 клас. Завантажити

Й.Я.Ривкінд, Т.О. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько Інформатика 10 клас (академічний рівень) Завантажити

Підручники з інформатки:

Й.Я Ривкінд та ін. Інформатика. 11 клас. Академічний рівень, профільний рівень. Завантажити

У будь-якому стабільному суспільстві формуються і функціонують відносно стійкі форми суспільного життя, які дають можливість створити міцну і стійку систему відносин між людьми в складній суспільному середовищі, сформувати соціальний порядок, необхідний для задоволення об'єктивних потреб з безпеки, збереження умов матеріального життя, соціальних благ, цінностей культури тощо.

Таку роль виконують у суспільному житті соціальні інститути.

 

 Джерело

Нормативні документи з пожежної безпеки:

Норми належності вогнегасників;

Положення про інструктажі та навчання з Пож безпеки;

Правила Пожежної безпеки України

Нові інформаційні технології в механіці:

Лабораторна робота №1 (завантажити протокол)

Курсовий проект з прикладної механіки

Шейнблит А.Е. Курсовое проектирование деталей машин (завантажити в форматі pdf. djvu)

energo machineДо уваги студентів пропонується посібник "Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з машинознавства. Модуль: Енергетичні машини.

Запитання для підготовки до екзамену з машинознавства: розділ енергетичні машини - завантажити

Навчально-методичний посібник розкриває основні положення, пов’язані з організацією, підготовкою, написанням та захистом курсової роботи з Теорії та методики навчання технологій.

Заванатжити

Кафедра загально-технічних дисциплін для успішного навчання рекомендує скористатися такою літературою: :: Корець М.С. Лабораторний практикум з машинознавства. Основи гідравліки. Гідравлічні машини. Основи гідродинаміки і теплопередача. Теплові двигуни К.: НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2000. -274 с :: Корець М.С. Машинознавство: Основи гідравліки та теплотехніки. Гідравлічні машини та теплові двигуни: Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних закладів освіти К.: Знання України, 2001.-448

 

Загальне машинобудування впродовж віків накопичило досить великий масив інженерних знань, що дозволяє досить швидко створювати нові достатньо ефективні механічні пристрої.

Навчально-методичний посібник розкриває основні положення про організацію, підготовку, написання та захист кваліфікаційних робіт  студентами напряму підготовки 6.010103 Технологічна освіта освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» у вищих педагогічних закладах освіти.

Завантажити

Кафедра Iнформаційних систем і технологій для успішного навчання рекомендує скористатися літературою:

:: В.А.Баженов, П.С.Венгерський, В.М.Горлач Інформатика. Комп’ютерна техніка. Комп’ютерні технології
:: За ред.В.Ю.Бикова, Ю.О.Жука Інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу
:: Диканський Е.Ю. Осваиваем Internet/ Практический курс по информационным и коммуникационным технологиям для начинающих пользователей

Оптика. Збірник задач. Практикум. Навчально-методичний посібник для самостійної роботи. / А.В. Касперський, І.Т. Богданов – К.: 2013. – 81 с.

На виконання розпорядження директора Інституту гуманітарно-технічної освіти про навчання та перевірку знань з правил пожежної безпеки, рекомендуємо завантажити та ознайомитися з правилами пожежної безпеки в навчальному закладі.

Сторінка 1 із 2