Новини НПУ імені М.П.Драгоманова

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.    Вітаємо переможця II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія» Карабардіна Андрія зі здобуттям 1 місця та наукового керівника, к.і.н., доц., декана історичного факультету Тетяну Мелещенко.

2.    14 квітня 2021 року в онлайн-режимі відбувся пілотний захід – семінар-самопрезентація «Розвиток педагогічної підготовки вчителя як один з критеріїв системи якості освіти». Співорганізаторами заходу є Національний педагогічний університет іменіМ. П. Драгоманова та управління Державної служби якості освіти в Київській області. У семінарі-самопрезентації взяли участь студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу.

3.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Освітній поступ: із минулого, через сьогодення у майбутнє.
    2. Особистість у соціокультурному просторі інтелектуальної цивілізації.
    3. Розвиток сучасної науки: вітчизняний та закордонний досвід