Новини НПУ імені М.П.Драгоманова

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.     Вітаємо з Днем захисників та захисниць  України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Українці завжди мужньо й героїчно боронили рідну землю від ворожих посягань на неї. І сьогодні тисячі людей гідно відстоюють нашу свободу і наші території на Сході України. Безмежно вдячні кожному, хто нас оберігає, і щиро бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця – до перемоги України!

2.     В рамках масштабного святкування Програми Еразмус+«Еразмус Дні», відділом міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова заплановано онлайн заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус +.

3.      На виконання Закону України «Про охорону праці», Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України № 1417 від 30.12.2014 р., а також Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 р. № 1669,