Новини НПУ імені М.П.Драгоманова

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.     Останнім часом в університеті виникли фінансові труднощі, які спричинили затримку виплати заробітної плати. Ця ситуація обумовлена несвоєчасною сплатою коштів студентами за:

• надання освітніх послуг;
    • проживання в гуртожитку.

В міру надходження заборгованих коштів заробітна плата буде виплачена в повному обсязі.

РЕКТОРАТ

2.    Запрошуємо  вас  15 червня 2021 року об 11.00  долучитися  до  тренінгу  «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ», який  відбудеться  в  ауд.  229 центрального  корпусу  університету.

Центр цифрових освітніх технологій

3.      У зв’язку зі зменшенням загрози подальшого поширення епідемії короновірусної інфекції в Україні, послаблення протиепідемічних заходів у місті Києві,

НАКАЗУЮ: