Новини НПУ імені М.П.Драгоманова

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1.    Секретаріат ЮНЕСКО розпочав прийом номінацій на участь у конкурсі на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці».

Як інформує Секретаріат, у 2023 році будуть нагороджуватися п’ять видатних наукових дослідниць у галузі фізичних наук, математики та інформатики. Кожна із п’яти лауреаток отримає нагороду в розмірі 100 000 євро за внесок у наукові дослідження на церемонії, яка відбудеться у березні 2023 року.

2.    Шановні драгомановці! У третю суботу травня в Україні вже традиційно  відзначаємо ще одне наше професійне свято  – День науки!

Завдяки розвитку науки, ефективного використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку країни, здатну забезпечувати сталий розвиток суспільства та підтримувати його соціальну єдність та добробут. І це стає ще більш актуальним для України в такий непростий для всіх нас час війни, яку розпочала росія. Нашій державі потрібна допомога науковців, а науковцям – допомога й підтримка держави. Тільки при такій синергії можливе процвітання усіх сфер життєдіяльності українського суспільства.

3.    Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка запрошує на онлайн-зустріч з Тетяною Шептицькою– нашою випускницею, відомою науковицею, поеткою, журналісткою, громадською діячкою, перекладачкою, кандидаткою філологічних наук, заступницею генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», яка відбудеться 14 травня 2022 року о 12.30 год.

Чекаємо за покликанням:https://meet.google.com/vhy-rmxp-kon?hs=122&authuser=0