Стартуємо вже сьогодні!

LogoSafety2021   Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Цього року День охорони праці відзначається під девізом: “Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі”.

   У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187). У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

 

   МОП скористається цією можливістю для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них, для чого будуть висвітлені як регіональні, так і національні приклади зменшення і попередження поширення COVID-19 на робочому місці.

   Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, викладачі кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці підготували та запрошують долучитися до віртуальних змагань #МояБезпека.

   Мета акції – привернути увагу до питань охорони праці. Таким чином учасники вікторини декларують, що дбають про власну безпеку та здоров’я.

    Вікторина складається з трьох турів, кожен з яких триватиме 1 день (27, 28, 29 квітня 2021 р.)

    Для того, щоб приєднатися до учасників вікторини необхідно:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника вікторини.

2. Протягом доби дайте відповіді на запитання чергового туру вікторини.             

      І тур: 27 квітня - Перейти до запитань І туру;

     ІІ тур: 28 квітня - Перейти до запитань ІІ туру;

    ІІІ тур: 29 квітня - Перейти до запитань ІІІ туру;

3. Отримати електронний сертифікат учасника вікторини.

Ми розпочинаємо, а ви долучайтесь!

#МояБезпека

Запитання та відгуки надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.