Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі» (методологія та мотивація змін у новій редакції правопису української мови)

12 листопада 2019 року кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка провела в НПУ імені М.П. Драгоманова ХІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі» (методологія та мотивація змін у новій редакції правопису української мови). Конференція відбулася під егідою Національної академії наук вищої освіти України та Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Ця подія була присвячена Дню української писемності та мови, а також затвердженню нової редакції правопису української мови.

2. Тренінг з модуля "Управління командою" в підприємницькому клубі НПУ Dragomanov StartUp Club

21 та 28 листопада з 16:30 у арт-просторі SKLO Підприємницький клуб НПУ Dragomanov StartUp Club  проводитиме тренінг з модуля "Управління Командою"!

До тренінгу будуть залучені бізнес-тренери від партнерів НПУ імені М.П. Драгоманова - Освітній Хаб міста Києва. Під час заходу учасники отримають знання про те, що таке команда, у чому її відмінність з робочою групою,  які є етапи формування команди, як діяти на тій чи іншій стадії лідеру чи керівнику, спробують свої сили у командоутворенні та лідерстві, отримають навички розпізнавання команди, її створенні та управлінні.

3. Конференція «Статеве виховання в Україні» на природничому факультеті

Конференція «Статеве виховання в Україні», що відбулася на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова 29 жовтня, проводилася за участі Асоціації сексологів і сексотерапевтів України (АССУ), першої в Україні неурядової організації, яка об'єднує фахівців із різних галузей природничих і гуманітарних наук, професійний і науковий інтерес яких спрямований на вивчення і пізнання сексології як міжгалузевої науки та просвітницьку діяльність.Ключовими словами конференції  стали: молодь, стать, секс, сексуальна культура, сексуальна освіта, статеве виховання.