Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

2. Педагоги із Лондона презентували стилі навчання студентам-природничникам

london zastНа початку жовтня до студентів факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова, на запрошення декана ф-ту проф. Г.В. Турчинової, прибули гості із Великої Британії (м. Лондон) − професійні лектори, члени міжнародної організації професійних педагогів PRIME, д-р Дженні Брайден, д-р Майкл Харпер та д-р Тім Паттен.

3. «Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків: