Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Кубок ректора з боулінгу 2019

bouling zast   Вітаємо факультет іноземної філології, які цьогоріч здобули перемогу у п’ятих ювілейних змаганнях за Кубок ректора з боулінгу, що відбулись 16 жовтня 2019 року. Справді, боротьба була запекла, хоча проходила у дружній та веселій атмосфері. Факультет фізичного виховання, спорту та здоров’я та факультет інформатики отримали заслужені ІІ та ІІІ місця відповідно. Тож вітаємо наших переможців, а решті учасників дякуємо за участь. Ви всі були неперевершені і переконана, що отримали колосальне задоволення від проведеного часу.

2. Завершення роботи атестаційної комісії

atest zastВідповідно до листа НАДС № 102/52/22-19 від 07.10.2019 повідомляємо, що з 25 жовтня 2019 року атестаційна комісія для осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою при Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова припиняє свою роботу.

Деталі у роз'ясненні від Національного агенства України з питань державної служби

Пресслужба університету

3. ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ