Новини НПУ імені М.П.Драгоманова

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. YEP клуб НПУ імені М.П. Драгоманова  знає, що серед студентів університету є ті, хто давно цікавиться стартапами та підприємництвом.

Команда Dragomanov StartUp Club відкриває набір на онлайн Startup Semester. Карантин – гарна нагода нарешті займатися тим, що тобі дійсно цікаво.

Startup Semester – це тритижневий безкоштовний курс, який складається з трьох лекцій від команди YEP та стартап клубу нашого університету.

2. До уваги студентів, викладачів та працівників НПУ імені М.П. Драгоманова!

На базі Кабінету психології, що функціонує в структурі факультету психології нашого університету, на період карантину створено кризову консультативну групу.

У складі групи працюють досвідчені психологи, які нададуть кваліфіковану психологічну допомогу в форматі  онлайн-консультування. Діяльність групи спрямована на забезпечення психологічного супроводу студентів, викладачів та працівників НПУ імені М.П. Драгоманова.

3.       Шановні колеги!

У зв'язку з карантинними заходами щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції святкування 185-річного ювілею Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова переноситься на вересень-жовтень 2020 р.

Офіційне запрошення буде надіслано вам після стабілізації епідемічної ситуації.

З повагою та найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017