Новини НПУ імені М.П.Драгоманова

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. 26 лютого 2021 року на вісімдесят третьому році життя відійшов у засвіти доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Академії педагогічних наук України Мирослав Іванович Жалдак.

2.       З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2021 р. №1/9-93 «Про виконання постанови КМУ від 17.02.2021 р. №104 у закладах вищої, фахової передвищої освіти»

НАКАЗУЮ:

3. Ви мрієте стати студентом?

Ви бажаєте здобувати освіту у Києві?

Ви хотіли би здобувати освіту в одному з кращих національних університетів?

Інженерно-педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує вступників 2021 року здобути вищу освіту за освітніми програмами з технологічної, позашкільної освіти та професійної освіти

Запрошуються випускники шкіл, училищ, коледжів, університетів, педагоги закладів освіти, інші категорії.

Рівні вищої освіти: перший (бакалаврський) / другий (магістерський)

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2