Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції :

 "Сучасні прикладні ігропрактичні технології в освіті, науці, бізнесі"

games Confer

2019 11 27 Energo

 27 листопада 2019 року о 16 годині відбулося підсумкове засідання IV Всеукраїнської наково-практичної конференції: "Енергоефективність: наука, технологія, застосування - 2019"

 Організаційний комітет підвів підсумки роботи конференції та намітив лани на майбутнє.

Цього року в роботі конференції взяли участь біля 70 учасників з різних міст України. Серед учасників конференції були доповідачі із Азербайджану. В ході роботи конференції були встановлені контакти з фахівцями енергоефективнсті з Туреччини. Загалом у збірник включено 40 доповідей у яких розкриваються різні аспекти енергоефективності. 

Цьогоріч, за люб'язної згоди директора інжинірингової компанії Схара, було проведено виїздне засіданння молодіжної секції, під час якого учасники ознайомилися із сучасним станом розвитку енергоефективних технологій в Європі і світі. Почли про перспективи Українського ринку. В демонстраційному залі компанії Сахара учасники побачили діючі зразки енергетичного обладнання та дізналися відповіді на запитання, що виникли під час перебування в офісі компанії.

+------------------------------------------------------

BZHD logoШановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у VІ Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції яка відбудеться в 28 квітня 2020 року в м. Київ.

Секції конференції:

2019 10 19 innovacii confer17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», яка присвячувалася 185 річниці НПУ імені М. П. Драгоманова.

Тематика конференції охопила широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній та інформальній освіті.

Натхненна атмосфера, цікаві спікери, давні знайомі й нові проекти - конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи» трансформувала свідомість і подарувала інноваційні ідеї!

Фотоматераіли з конференції

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2