LogoConferenc

Інженерно-педагогічного факультету

 

 


Конференції в Україні 

logo Confer uk


Закордонні конференції

Logo Kazachstan

logo Science JornalPrint2Зручний та інформативний Перелік наукових фахових видань України (категорія «А» та «Б»).
Актуальна кількість видань: 273 одиниці.
Актуальний Наказ МОН від 15.10.2019 №1301.

    В Україні з'явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допо магає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. Проєкт представили сьогодні, 12 листопада 2019 року, в Міністерстві освіти і науки.

    OUCI вже доступний за цим посиланням https://ouci.dntb.gov.ua/

201 06 20 NPU Scopus13 червня 2018 року у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбувся семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus. 
Щиро дякуємо Анні Анатоліївні Афанасьєвій за змістовну доповідь стосовно депонування науковцями результатів інтелектуальної діяльності та Олексію Всеволодовичу Васильєву за презентацію і детальну консультацію щодо користування наукометричною базою даних Scopus, а також за вичерпні відповіді на запитання учасників семінару.
Матеріали семінару (презентація та перелік журналів, які індексуються БД Scopus), а також інші корисні посилання стосовно користування наукометричними БД знаходяться на сайті:

Звітна наукова конференція 2018У рамках заходів зі святкування Дня науки в НПУ імені М.П. Драгоманова з метою підведення підсумків наукової роботи викладачів, аспірантів і докторантів університету у 2017 році, 14-18 травня 2018 року відбудеться щорічна звітна конференція "Єдність навчання і наукових досліджень - головний ринцип університету ".

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2