LogoConferenc

Конференції

Інженерно-педагогічного факультету

2020 EnergoBanerM 


Конференції в Україні 

logo Confer uk


Закордонні конференції

Logo Kazachstan

ScientificSocialCommunity

 

У даному матеріалі автори намагаються розказати про те, як правильно написати наукову статтю для журналу, який індексується в авторитетних міжнародних науково-метричних базах даних Scopus та Web of Science. Усі поради та рекомендації не є вичерпними та єдино вірними.

Матеріал розрахований, перш за все, на молодих науковців (аспірантів та кандидатів наук), які:

1) хочуть написати свою першу самостійну «скопівську» англомовну статтю,

2) вже мають кілька публікацій у вітчизняних журналах,

3) бажають вийти на світовий рівень наукової комунікації,

4) волоіють англійською на середньому або високому рівні.

Повний текст статті (російською мовою)

logo Science JornalPrint2Зручний та інформативний Перелік наукових фахових видань України (категорія «А» та «Б»).
Актуальна кількість видань: 273 одиниці.
Актуальний Наказ МОН від 15.10.2019 №1301.

    В Україні з'явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допо магає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. Проєкт представили сьогодні, 12 листопада 2019 року, в Міністерстві освіти і науки.

    OUCI вже доступний за цим посиланням https://ouci.dntb.gov.ua/

201 06 20 NPU Scopus13 червня 2018 року у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбувся семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus. 
Щиро дякуємо Анні Анатоліївні Афанасьєвій за змістовну доповідь стосовно депонування науковцями результатів інтелектуальної діяльності та Олексію Всеволодовичу Васильєву за презентацію і детальну консультацію щодо користування наукометричною базою даних Scopus, а також за вичерпні відповіді на запитання учасників семінару.
Матеріали семінару (презентація та перелік журналів, які індексуються БД Scopus), а також інші корисні посилання стосовно користування наукометричними БД знаходяться на сайті:

Звітна наукова конференція 2018У рамках заходів зі святкування Дня науки в НПУ імені М.П. Драгоманова з метою підведення підсумків наукової роботи викладачів, аспірантів і докторантів університету у 2017 році, 14-18 травня 2018 року відбудеться щорічна звітна конференція "Єдність навчання і наукових досліджень - головний ринцип університету ".

hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня

moodle logo tagline 2017

NodScanLogo2