Інженерно-педагогічного факультету

 


Конференції в Україні 

 


Закордонні конференції

Logo Kazachstan

Перелік наукових фахових видань України

logo Science JornalPrint2Зручний та інформативний Перелік наукових фахових видань України (категорія «А» та «Б»).
Актуальна кількість видань: 273 одиниці.
Актуальний Наказ МОН від 15.10.2019 №1301.

Open Ukrainian Citation Index

    В Україні з'явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допо магає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. Проєкт представили сьогодні, 12 листопада 2019 року, в Міністерстві освіти і науки.

    OUCI вже доступний за цим посиланням http://ouci.dntb.gov.ua/

Детальніше...

Звітна наукова конференція викладачів НПУ ім. М.П.Драгоманова

13-17 травня 2019 р. в НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться щорічна звітна наукова конференція викладачів: "Єдність навчання і наукових досліджень - головний ринцип університету ".

Запрошуємо до активної участі науковців, викладачів, аспірантів.

Про семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності

201 06 20 NPU Scopus13 червня 2018 року у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбувся семінар з депонування результатів інтелектуальної діяльності та користування наукометричною базою даних Scopus. 
Щиро дякуємо Анні Анатоліївні Афанасьєвій за змістовну доповідь стосовно депонування науковцями результатів інтелектуальної діяльності та Олексію Всеволодовичу Васильєву за презентацію і детальну консультацію щодо користування наукометричною базою даних Scopus, а також за вичерпні відповіді на запитання учасників семінару.
Матеріали семінару (презентація та перелік журналів, які індексуються БД Scopus), а також інші корисні посилання стосовно користування наукометричними БД знаходяться на сайті:

Звітна наукова конференція викладачів 2018

Звітна наукова конференція 2018У рамках заходів зі святкування Дня науки в НПУ імені М.П. Драгоманова з метою підведення підсумків наукової роботи викладачів, аспірантів і докторантів університету у 2017 році, 14-18 травня 2018 року відбудеться щорічна звітна конференція "Єдність навчання і наукових досліджень - головний ринцип університету ".