студентська науково-практична конференція

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Соціально-економічний розвиток України: досвід та перспективи”.

Конференція відбудеться 30 травня 2011 р. о 11.00
у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова
за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, у залі засідань Вченої ради (ауд. 231).

Організатори конференції: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова,

Інститут екології економіки і права,

Інститут гуманітарно-технічної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова.

Мета конференції − визначення і дослідження студентською молоддю основних соціально-економічних проблем розвитку України та шляхи їх вирішення.

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Екологічні проблеми розвитку України та шляхи їх вирішення.
2. Основні фактори соціально-економічного розвитку України та її регіонів.
3. Педагогічні засади навчання, виховання, розвитку та соціалізації особистості у сучасних умовах.
4. Психологічні проблеми становлення особистості в контексті реалій сьогодення.

Для участі у конференції необхідно до 25 травня 2011 р. на адресу оргкомітету або е-mail надіслати заявку (додаток 1).
Тези виступів учасників конференції будуть надруковані у збірнику статей, які необхідно оформити та подати до 20 травня 2011 р. (додаток 2).

Адреса оргкомітету: 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська, 11, Інститут екології економіки і права.
Web: www.ieep.org.ua
Телефони для довідок: 0973559100
  (044) 486 07 63 (тел/факс)
Інформаційний лист (завантажити - 147 кВ .pdf)