ІV Всеукраїнська науково-практична конференція: Енергоефективність: наука, технології, застосування - 2019

baner Energo2019

Шановні колеги !

Запрошуємо науковців, науково-педагогічних працівників, викладачів навчальних закладів, аспірантів, магістрів, студентів, інженерно-технічних працівників та всіх зацікавлених осіб до участі у IV науково-практичній конференції «Енергоефективність: наука, технології, застосування», яка відбудеться у м. Києві 27 листопада 2019 року в приміщенні Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Мета конференції

Представлення результатів проведених досліджень, обговорення проблем та перспектив використання енергоефективних технологій, відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання приватних та громадських будівель і спору за рахунок енергії відновлювальних джерел (Сонця, вітру, гідроенергії), а також технології та досвід реалізації заходів для енергоощадного використання доступних енергоресурсів.

Напрямки роботи конференції:

* Міжнародні та національні програми та стимулювання енергоефективності. Гранти, програми фінансування та кредитування енергоефективних заходів. Приклади успішної реалізації енергофективних проектів.

* Енергоефективність будівель і споруд. Енергоаудит. Термомодернізація. Сучасні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

* Енергоефективність виробничих та технологічних процесів.

* Геліосистеми підігріву води. Водопідготовка та водовідведення. Теплопостачання.

* Альтернативні та відновлювальні джерела енергії. Сонячна, вітряна, гідрологічна та геотермальна енергетика. Генерація малої потужності (приватні компанії та домогосподарства).

* Технології акумулювання енергії.

* Екологічні аспекти впровадження енергоефективних заходів. Отримання енергії з вторинної сировини. Переробка промислових, побутових та сільськогосподарських відходів. Біогаз, біопаливо.

* Енергоефективність – освітній аспект. Формування культури споживання енергії. Навчальні проекти прикладного та дослідницького характеру.

* Енергоефективність навчальних закладів. Енергоаудит. Планування заходів з термомодернізації при-міщень. Пріоритетні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

Молодіжна секція:

Logo Student 2019

З метою популяризацію наукових та практинчих знань про сучасні енергоефективні технології та залучення до наукового пошуку молоді, в роботі конференції створено молодіжну секцію.

Переглянути умови роботи молодіжної секції у вкладеному листі .

Для участі у роботі конференції:

1. Заповнити форму учасника конференції.

2. Надіслати до 25 листопада 2019 року. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповіді.
3. Після підтвердження про включення Вашої доповіді до учасників конференції, сплатити організаційний внесок (125 грн.) на рахунок конференції.

Робочі мови: Українська, англійська, польська, словацька, російська.

Форма проведення: заочна.

Важливі дати:

*  До 23 листопада 2019 року - реєстрація учасників на сайті

*  До 25 листопада 2019 року - відправка матеріалів (текст тез)  (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

*  До 26 листопада 2019 року - повідомлення про прийняття матеріалів – .

*  До 27 листопада 2019 року - оплата оргвнеску.

Контакти:

Контактна особа: Немченко Юрій Владиславович, доцент, кандидат педагогічнихнаук.

Web-сторінка конференції: http://www.ipf.npu.edu.ua/conferenc/1863-2019-11-27-energo

Телефони: +38 (050) 989-61-01;   +38 (068) 372-37-99;   +38 (044) 403-06-66;

Адреса: проспект Леся Курбаса. 2а, к. 3.3, м. Київ, 01060

Вимоги до оформлення тез:

Обсяг роботи до 3 сторінок, формат А4, поля: 25 мм, шрифт: TimesNewRoman, 11 pt., міжрядковий інтервал: одиничний, відступи перед і після абзацу відсутні, відступ першого рядка – 1 см.

Структура роботи:

Інформація про авторів, назва (великими літерами по центру), анотація (українською мовою, 10 pt.), ключові слова, основний текст, перелік використаних джерел у форматі ІЕЕЕ.

Всі рисунки і таблиці повинні бути пронумеровані та підписані. Рисунки та формули повинні бути подані у растровому форматі з роздільною здатністю не менше 150 dpi.

Зразок оформлення.

Файли у електронному вигляді надсилаються на електронну адресу оргкомітету у одному із форматів: .doc, .docx, .rtf, .odt.

Академічна доброчесність: Автори матеріалів несуть повну відповідальність за достовірність наданої інформації та за порушення прав інтелектуальної власності інших осіб. Висловлені авторами думки можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Для включення роботи до збірника конференції, унікальність надісланого матеріалу повинна становити не менше 70%.

Інформаційний лист

Завантажити інформаційний лист

Медіапартнери

Производители пеллет и брикетов