Про результати IV Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка

Визначені ПЕРЕМОЖЦІ 

ІV Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки 

імені Віктора Сидоренка серед учнів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв

2018 12 07 Olimp Graf 2

Протокол засідання предметно-методичної комісії.

переглянути списки учасників:

 Серед учнів загальноосвітніх шкіл       

8 клас

Савицький Ілля - 1 місце Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Твердохліб Діана - 2 місце Великопавлівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

9 клас

Помінчук Софія - 1 місце Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Мельченко Юлія - 1 місце Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради
Крилевець Денис - 2 місце Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Кірічук Інна - 2 місце Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради
Вишляк Руслан - 3 місце Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради
Тиндюк Максим - 3 місце Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Рибченко Юлія - 4 місце Великобузівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області
Левченко Віталій - 4 місце Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради

10 клас

Чайка Владислав - 1 місце Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Тимощук Дар’я - 1 місце Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Ліпунов Артем – 2 місце Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

11 клас

Власенко Євгеній - 1 місце Великобузівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області
Фаріна Валерія - 1 місце Гадяцька спеціалізована школа I-III ступенів №4

Сред учнів ліцеїв

Могірчук Богдан - 1 місце Ліцей №144 імені Григорія Ващенка
Сентіщев Олексій - 2 місце ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»
Передерій Максим - 2 місце Ліцей №144 імені Григорія Ващенка
Мельник Володимир - 3 місце Ліцей №144 імені Григорія Ващенка