Відповідно до Положення про академічну доброчесність в НПУ ім. М.П. ДРАГОМАНОВА, затвердженому Вченою радою університету від 31 серпня 2020 року на Інженерно-педагогічному факультеті здійснюється перевірка на виявлення збігів/ідентичності/схожості в текстах засобами сервісу перевірки на плагіат Unicheck.

Матеріали для перевірки можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За додатковою інформацією звертайтеся за тел. (044) 422-25-46

  Кожному аспіранту та здобувачу наукового ступеня кандидата наук призначається науковий керівник, докторанту – науковий консультант.

Пропонуємо переглянути приклади офрмлення бібліографічного опису списку джерел. Переглянути.

Шановні здобувачі!

Звертаємо Вашу увагу, що в Порядку подання повідомлень вказана вся інформація, щодо дат передачі повідомлень до друку та виходу з друку.
Будь ласка, читайте уважно!

Читати

Типові програми для складання кандидатського мінімуму із спеціальностей:
13.00.02 - Теорія та методика навчання технологій
13.00.02 - Теорія та методика навчання (креслення)

* Cписок українських журналів, що індексуються у Scopus Переглянути
* Українські репозитарії Переглянути

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
які подаються для складання кандидатських іспитів і прикріплення здобувачем з метою написання дисертаційного дослідження

1. Заява на ім’я ректора.

Пропонуємо ознайомитися з офіціним документом в якому представлено основні вимоги до дисертацій та авторефератів дисертацій Переглянути.

Анотація наукового тексту – це скорочений виклад змісту первинного документа з основними фактичними відомостями і висновками. Вона має повну змістову й частково формальну залежність від первинного документа.