ПРАВИЛА І ВИМОГИ ДО ЗНО - 2020

ЗНО-2020На сайті Українського центру оцінювання якості освіти з’явилися правила та вимоги до Зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

У правилах для кожного предмета ЗНО зазначено:

  • структуру тесту,
  • кількість та типи завдань,
  • наведено схему нарахування тестових балів і максимальну кількість балів,
  • час, відведений на виконання тесту.

Абітурієнтам Інженерно-педагогічного факультету варто вже сьогодні ознайомитися зі спецільностями за якими здійснюється підготовка фахівців вищої кваліфікації на факультеті (014 Середня освіта. Трудове навчання015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)) та визначитися з тестами, які слід здати для вступу на обрані спеціальності.

Детальніше...

Графік ЗНО - 2020

До уваги абітурієнтів Інженерно-педагогічного факультету !

2019 11 03 ZNO 2020

Нагадуємо, Інженерно-педагогічний факультет здійснює підготовку фахівців та такими освітніми програмами: 014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями) та 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Інженерно-педагогічний факультет НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує на навчання абітурієнтів 2020

2019 11 01 OpenDore

30 листопада 2019 року Інженерно-педагогічний факультет гостинно запрошує молодь та їх батьків на день відкритих дверей.

7 грудня в рамах дня відкритих дверей Національного педагогічного університету імен М.П. Драгоманова Інженерно-педагогічний факультет також чекає на гостей.

Пропонуємо переглянути (завантажити) інформаційний буклет про життя і освітню діяльність Інженерно-педагогічного факультету (файли у форматі PDF).