З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Шановні драгомановці! Дорогі студенти, викладачі та співробітники!

edu22 23

Щиро вітаю всіх нас з початком нового навчального року!

Цей рік є справді особливим. І ми розуміємо, що він не буде легким. В Україні йде війна, ми боремося з ворогом, наші захисники і захисниці мужньо дають відсіч російським окупантам. Ми ж на освітньому фронті маємо продовжувати надавати якісну освіту, передавати свої знання, формувати нові покоління нашого майбутнього. Все це вимагатиме від нас наполегливої праці, обдуманих і зважених рішень, сили й витривалості у досягненні наших цілей.

Для Драгомановського університету важливо, щоб кожен наш студент отримав якісну освіту. А такою вона стає лише тоді, коли базується на високих наукових досягненнях та соціальній практиці. Саме цей принцип лежить в основі формування професійного фахівця у будь-якій галузі, а особливо педагога.

Тож нехай цей рік відкриває кожному з вас нові горизонти, дає можливість досягати нових вершин, успішно долати труднощі та втілювати свої мрії в життя! І найголовніше – перемоги нам!

Слава Україні! Слава нашим Героям!

Щиро Ваш
ректор Віктор Андрущенко