ВИПУСК СТУДЕНТІВ НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА 2022 РОКУ

У липні 2022 року поспішаємо привітати наших студентів-випускників, які завершили навчання й отримали свій омріяний диплом. Урочистості з цієї нагоди відбувалися як офлайн у блакитній залі чи конференц-залі, так і онлайн. Єдиний меседж, що об’єднував кожен захід, – вдячність нашим захисникам, нашим Героям, які оберігають нас, виборюючи для нас життя і свободу, наближаючи перемогу України.

vipusk22 01

Тисячі висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців з багатьох спеціальностей – педагоги, психологи, історики, філологи, перекладачі, соціальні працівники, математики, фізики, айтішники, правники, біологи, хіміки, міжнародники та багато інших – готові до розбудови нашої країни, до праці на благо її розвитку у кожному окремому секторі.

vipusk22 02

vipusk22 03