STEM - урок: тренінг та конкурс:

STEM освіта - це поле діяльності майбутніх фахівців технологічної та професійної освіти, тому запрошуємо на тренінг з креативного мислення, який проводиться Олесею Вієцькою в рамках проєкту Дівчата STEM

Stem21vebinar

Реєструйтеся та беріть участь у тренінгу та конкурсі)

Пам'ятаєте про наш Конкурс Кращий гендерночутливий онлайн STEM-урок? Вже час готувати креативні STEM уроки для участі у ньому! Тож запрошуємо на тренінг!

☝🏻 Розвиток власної креативності є запорукою цікавих і творчих STEM активностей, у яких школярі та школярки братимуть участь із великим задоволення. Тож цей навик потрібно розвивати й постійно підтримувати!

Тренінг відбудеться 23 вересня о 16:00 в середовищі ZOOM.
Реєстрація: https://forms.gle/VktxGPk7Jq7nRpJ87
Дедлайн заповнення реєстраційної форми - 22 вересня 18:00

Після тренінгу ви:
🔹 зрозумієте, що креативність – це керований процес;
🔹 навчитеся бачити креативний потенціал уроків через питання-гачки;
🔹 опануєте помічні для вчителів/ьок інструменти генерування креативних ідей для уроків: інтелектуальні мапи, квота, асоціативні картки, метафора, сторітелінг

🙋‍♀️ Олеся Вієцька - керівниця освітнього проєкту Smart Science Lab. В рамках проєкту майже 5 років проводить тренінги з креативного мислення для науковців, освітян та освітніх підприємців. Знає, як застосовувати методи креативного мислення як для пошуку наукової новизни, так і для розробки освітніх заходів та подій, вирішення повсякденних та бізнес-проблем.

Захід організовано Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM), Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках проєкту "Трамплін до рівності", який реалізується за фінансової підтримки Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv) та за сприяння Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Контакти: