Укладення ДЕКЛАРАЦІЇ з лікарем

Шановні студенти !
З 6 травня 2020 року, у зв’язку з медичною реформою КНП «Київська міська студентська поліклініка» обслуговуватиме студентів Вищих навчальних закладів за укладеними ДЕКЛАРАЦІЯМИ з лікарем.

Укласти декларацію можуть студенти денної, заочної форми навчання, а також викладачі та співробітники університету.

У разі відсутності декларації з лікарем поліклініка не зможе надати повний обсяг первинної медичної допомоги, довідку будь-якого зразка та лікарняний лист.

Для укладення декларації з лікарем при собі необхідно мати : паспорт, ідентифікаційний номер, та мобільний телефон.

Звертатися за адресою: вул.. Політехнічна 25/29, каб. 304 (лікар Добринська Оксана Петрівна), графік роботи: парні числа – 9:00 – 14:00, непарні – 14:00 – 19:00. На період карантину укладення декларації можна здійснити у телефонному режимі.

Для уточнення деталей та укладення декларації в телефонному режимі звертайтесь: за тел. (063) 794-02-45 (Оксана Петрівна).

Контактний телефон реєстратури: (044) 236-32-04

Будемо раді співпрацювати з Вами !!!