+38 (044) 403-81-68;   e-mail: ipf@npu.edu.ua  канал новинВідеоматеріали про життя факультету на каналі YoutubeСторінка факультету

Наш університет лідер серед педагогічних

2020 01 29 TOP vnzІнформаційний ресурс "Освіта.ua" представвив педагогічні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт".