+38 (044) 403-81-68;   e-mail: ipf@npu.edu.ua  канал новинВідеоматеріали про життя факультету на каналі YoutubeСторінка факультету

IV Всеукраїнська наукова конференція: "Енергоефективність: наука, технології, застосування - 2019"

Енергоефективність: наука, технології, застосування - 2019

Шановні колеги !

Запрошуємо науковців, науково-педагогічних працівників, викладачів навчальних закладів, аспірантів, магістрів, студентів, інженерно-технічних працівників та всіх зацікавлених осіб до участі у IV науково-практичній конференції «Енергоефективність: наука, технології, застосування», яка відбудеться у м. Києві 27 листопада 2019 року в приміщенні Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Мета конференції

Обговорення проблем та перспектив використання енерго ефективних технологій, відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання приватних та громадських будівель і спору за рахунок енергії відновлювальних джерел (Сонця, вітру, гідроенергії), а також технології та досвід реалізації заходів для енергоощадного використання доступних енергоресурсів.

Напрямки роботи конференції:

* Міжнародні та національні програми та стимулювання енергоефективності. Гранти, програми фінансування та кредитування енергоефективних заходів. Приклади успішної реалізації енергофективних проектів.
* Енергоефективність будівель і споруд. Енергоаудит. Термомодернізація. Сучасні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.
* Енергоефективність виробничих та технологічних процесів.
* Геліосистеми підігріву води. Водопідготовка та водовідведення. Теплопостачання.
* Альтернативні та відновлювальні джерела енергії. Сонячна, вітряна, гідрологічна та геотермальна енергетика. Генерація малої потужності (приватні компанії та домогосподарства).
* Технології акумулювання енергії.
* Екологічні аспекти впровадження енергоефективних заходів. Отримання енергії з вторинної сировини. Переробка промислових, побутових та сільськогосподарських відходів. Біогаз, біопаливо.
* Енергоефективність – освітній аспект. Формування культури споживання енергії. Навчальні проекти прикладного та дослідницького характеру.
* Енергоефективність навчальних закладів. Енергоаудит. Планування заходів з термомодернізації при-міщень. Пріоритетні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

Докладніше про конференцію на web-сторінці конференції.

Logo Student 2019

З метою популяризацію наукових та практинчих знань про сучасні енергоефективні технології та залучення до наукового пошуку молоді, в роботі конференції створено молодіжну секцію.

Переглянути умови роботи молодіжної секції у вкладеному листі .