paribus

Студентська Виборча Комісія УДУ імені Михайла Драгоманова повідомляє, що вибори на посаду голови студентського парламенту Факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова відбулися, і студенти проголосували за Людмилу Парибус з Кафедра ДИЗАЙНУ УДУ ім. М. Драгоманова з чим ми її вітаємо, та бажаємо креативних ідей, цікавих проектів та їх реалізації.

Віримо, що студентське життя на факультеті набере нових та цікавих обертів заради перемоги України і миру.

work student1

Навчально-методичний центр інформує, що УДУ імені Михайла Драгоманова систематично сприяє працевлаштуванню студентів та випускників університету.

Високий та багаторічний досвід співпраці з потенційними роботодавцями надає можливість вибору першого місця роботи, що надалі сприятиме кар’єрному зростанню. Університетом створена прозора база звернень роботодавців, яка активно функціонує з 2015 року, систематично оновлюється відповідно до пропозицій роботодавців та збереже час студента й випускника у виборі першого місця роботи.

Організаційно-методичний відділ НМЦ чекає на тебе – креативного, цілеспрямованого, освіченого студента та випускника для надання консультацій з оформлення документів при працевлаштуванні, роз’яснення соціальних гарантій та власних індивідуальних побажань.

АКТУАЛЬНЕ ОГОЛОШЕННЯ !

Школа І-ІІІ ступенів №133 Печерського району
запрошує студентів на роботу вчителем технологій для 5-11 класів.
Наша адреса :вул.Бастіонна 7/18 (район метро Дружби народів)
тел.для довідок :(093) 485-18-70