Прямий репортаж з фестивалю Happy time

На фестивалі учасники здобули багато позитивних емоцій, та важливу інформацію для розвитку власного бізнесу.

2018 10 02 02

Учасникам представлено більше 30 ігор які «Активізують особистий бренд», «Афродизиак сімейних відносин», «Дерево Життя», «CashFlowinLove», «Moneylove», «Шлях Героя, Коучинг» і багато інших, які перевірені часом і нові авторські ігри та ігрові рішення.

Ми побачили різноманітних успішних людей які ділилися власними методами розвитку бізнесу.

Організатори фестивалю позитивні та успішні люди які намагалися, організувати феєричний фестиваль, а учасники, які долучилися до нього, розповідали гостям та майстрам про наш факультет!

Дякуємо організаторам Фестивалю Happy Time, і особисто Константину Галюк (Konstantin Galuk) за можливість побути разом та можливість розвиватися в щасливому ігровому просторі!

Враження від фестивалю на висоті !

Переглянути фотоматеріали з події.

Центр Професійної Кар'єри Інженерно-педагогічний ф-т НПУ ім. М.Драгоманова

З вами © Тарас Кошеленко

адміністрація загальноосвітньої школи № 173 м. Києва запрошує на роботу учителя трудового навчання (обслуговуючі види праці) з навантаженням на повну ставку (або 0,5 ставки - за бажанням).

Контактна особа - Куліна Наталія Василівна (тел: 063-332-47-31).