Студентське самоврядування

2017 03 03 NST

2017 03 03 Olimp Confer

2017 03 03 media

Вітаємо команду Інженерно-педагогічного факультету із перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» !

Logo UPIA11-12 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії у м. Харкові проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». НПУ імені М.П. Драгоманова представляла команда студентів Інженерно-педагогічного факультету, серед яких Верхорубов Максим, Березанська Катерина та Дьолог Олеся.

Студенти показали високий рівень підготовки з теорії та методики професійного навчання, відзначились своєю креативністю та новаторством.
Дипломом ІІ ступеня був нагороджений Верхорубов Максим.
Грамотою «За великий особистий потенціал» була нагороджена Березанська Катерина.
Грамотою «За індивідуальний педагогічний стиль» була нагороджена Дьолог Олеся.

2017 04 17 komandaКерівництво Академії та організатори олімпіади відзначили високий професіоналізм доцента, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри теорії та методики професійної підготовки Титову Н.М., яка підготувала учасників змагання та є керівником їх дидактичних проектів.
Подяка за підготовку Команди студентів Інженерно-педагогічного факультету до олімпіади також висловлюється завідувачу кафедри промислової інженерії та сервісу, кандидату педагогічних наук, професору Гуменюк Т.Б. та кандидату педагогічних наук, професору кафедри теорії та методики професійної підготовки Лебедєву Д.В.