Вітаємо команду Інженерно-педагогічного факультету із заслуженою перемогою !

Вітаємо Інженерно-педагогічний факультет із заслуженою перемогою та бажаємо наснаги, сил та енергії у здобутті нових!

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова отримав ще одну перемогу! Цього разу відзначився інженерно-педагогічний факультет. У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», яка проходила 10-12 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Олександр Довгоселець посів ІІ місце.

Оргкомітет університету окрему подяку висловив усій команді інженерно-педагогічного факультету «За доцільне використання мультимедійних технологій у процесі проведення уроку» та його представникам – доцентам Наталії Кардаш, Ларисі Олексюк-Казо, Лілії Кільдеровій, Володимиру Слабку та Анатолію Бровченку за високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської олімпіади.

За участь у ІІ турі олімпіади відзначили і студентку Вікторію Цибулько

Вітаємо інженерно-педагогічний факультет із заслуженою перемогою та бажаємо наснаги, сил та енергії у здобутті нових!

Прес-служба університету

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%