Зони покриття «відкритої» безпроводової мережі WiFi на території факультету

WiFi free zoneВ навчальному корпусі Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова (пр. Леся Курбаса, 2а), надається послуга бездротового доступу до мережі Інтернет та локальної мережі.

Підтримуються стандарти 802.11b, 802.11g та 802.11h. Для того щоб скористатися послугою необхідно мати пристрій (ноутбук, КПК або мобільний телефон) з підтримкою WiFi стандарту 802.11b/g/h. В межах території покриття необхідно виконати пошук бездротової мережі з назвою TP-link_IPF-0# (# - номер точки доступу).

Оберіть мережу з найбільш потужним сигналом, та виконайте підключення. Налаштування IP адреси, шлюзу та DNS серверів виконується автоматично по протоколу DHCP.
Пропозиції щодо розширення покриття та покращення якості зв’язку надсилайте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою у темі «WiFi-IPF».

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%