Інженерно-педагогічний факультет святкує!

20 грудня 2016 року на факультеті відбувся «Новорічний батл», приурочений до святкування Нового 2017 року між командою викладачів чоловіків і студентів дівчат (команда Зимовики) та командою викладачів жінок і студентів хлопців(команда Снігурі)!

2016 12 20 19

Розпочали новорічне свято молоді талановиті співаки ArtiZa feat Chak Send & Helga – піснею «Снегопад».

Верховними суддями цієї неперевершеної гри були: викладач кафедри теорії та методики професійної підготовки Чумаченко Дар’я Володимирівна та студент 13 ПО групи Колєсніков Андрій Вікторович.

Новорічний батл відбувся у кілька раундів: 1. Вгадай себе; 2. Співочий батл; 3. Креативний батл; 4. Танцювальний батл.

Найочікуванішою подією вечора був виступ шаленої групи «Союз 200» з казкою «Два гуся».

Команди дивували нас у кожному раунді.

Результат батлу: перемогла дружба.

Дякуємо учасникам команд за креативність, неповторний артистизм, співочі та танцювальні таланти.

Також на святі «Новорічний батл» безпосередню участь приймав декан факультету Кільдеров Дмитро Едуардович і завідувач кафедри професійної інженерії та сервісу Гуменюк Тетяна Броніславівна які вручили дипломи, грамоти та цінні подарунки переможцям та учасникам творчого конкурсу «Подих Зими» та «Новорічні витинанки».

На завершення пронула пісня у виконанні студентки 21 ПО групи Заболотньої Наталії Іванівни «А на порозі Новий рік».

І традиційно, після святкування, був організований солодкий стіл.

P.S.: Шановні викладачі і студенти!
Вітаємо Вас з Новорічними та Різдвяними святами. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчанні та праці, творчого натхнення, благополуччя і затишку у Ваших оселях.

Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%