Щур Ніна Борисівна

старший викладач кафедри технічної фізики та математики

У 1986 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю «Загально-технічні дисципліни і праця».;
1972 – 1978 р.р. працювала в середній загальноосвітній школі №119 м. Київ.
З 1978 р. – працювала в Київському державному педагогічному інституті ім. О.М. Горького на кафедрі загально-технічні дисципліни на посадах: лаборанта, cтаршого лаборанта, завідувача лабораторіями;
З 2001 р. – працює викладачем кафедри ЗТД, заступник декана
З 2003 р. – на посаді старшого викладача
З 2005 по 2013 р. – заступник директора з виховної та наукової роботи Інституту гуманітарно-технічної освіти
Автор вузівських навчальних програм, методичних розробок та наукових статей з проблем охорони праці, декоративно-прикладаної творчості, які представлені у 5 публікаціях.
Нагороджена Подякою ректора університету за вагомий особистий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності (2004, 2005, 2006 рр.); Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за плідну роботу з обдарованою студентською молоддю (2002 р.); знаком "Відмінник освіти України" (2008 р.) Подякою Київського міського голови (2009 р.)