2018 05 16 Sesiya

ІІ семестр 2017/18 н.р.

Бакалаврат:

* Технологічна освіта:

1 курс; 2 курс; 3 курс; 4 курс.

* Професійна освіта:

1 курс; 2 курс; 3 курс; 4 курс.

Магістратура:

* Технологічна освіта:

1 курс;

* Професійна освіта:

1 курс.

Биковський Тімур Валерійович

Кандидат педагогічних наук

доцент

Закінчив національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” у 1987 році і отримав спеціальність: прилади неруйнівного контролю для технічної та медичної діагностики та кваліфікацію: інженер-фізик. У 2006 році закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманов за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобув кваліфікацію: викладач вищого навчального закладу.
   Тема кандидатської дисертації: «Методика навчання інформаційних технологій у позашкільних навчальних закладах».
   Викладає навчальні дисципліни: основи техніки і технології; інформаційні машини та кібернетичні системи; автомобільний практикум; виробничі технології.
   Працює в університеті з 2009 року.
   Автор 11 наукових праць, з яких одна навчальна програма з грифом МОН України.

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%