Биковський Тімур Валерійович

Кандидат педагогічних наук

доцент

Закінчив національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” у 1987 році і отримав спеціальність: прилади неруйнівного контролю для технічної та медичної діагностики та кваліфікацію: інженер-фізик. У 2006 році закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманов за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобув кваліфікацію: викладач вищого навчального закладу.
   Тема кандидатської дисертації: «Методика навчання інформаційних технологій у позашкільних навчальних закладах».
   Викладає навчальні дисципліни: основи техніки і технології; інформаційні машини та кібернетичні системи; автомобільний практикум; виробничі технології.
   Працює в університеті з 2009 року.
   Автор 11 наукових праць, з яких одна навчальна програма з грифом МОН України.