Наша сторінка у Facebook

Маркусь Ірина Сергіївна

markus

Старший викладач кафедри

З 2005 року працювала в Інституті корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова майстром виробничого навчання на кафедрі психокорекційної педагогіки та паралельно здобувала 2 вищі освіти.
У 2009 році закінчила Академію муніципального управління за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістр з фінансів. У 2010 році закінчила з відзнакою магістратуру в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію викладача корекційної педагогіки та спеціальної психології; вчителя-дефектолога; психолога соціально-реабілітаційних закладів для осіб з особливостями психофізичного розвитку.
З 2005 року обіймає адміністративні посади в університеті.
З 2013 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання технологій (без відриву від виробництва).

3 2016 року - заступник декана з навчально-методичної робти Інженерно-педагогічного факультету
В університеті працює з 2003 року.

Де швидше нагріти воду?

Перевірити точність відповіді можна під час конференції...