Наша сторінка у Facebook

Науменко Володимир Якович

кандидат технічних наук, доцент

Володимир Якович Науменко закінчив Київський політехнічний інститут в 1963 році, за спеціальністю «Інженер-металург».
Працює в НПУ імені М.П.Драгоманова з 1977 року на посаді асистента, а з 1978 року – на посаді доцента кафедри методики трудового навчання та креслення факультету загальнотехнічних дисциплін.
Доцент Науменко В.Я. читає курс лекцій з нарисної геометрії та креслення, основ графічного конструювання, а також проводить лабораторні заняття з цих предметів.
Займається плідною науково-методичною роботою як в галузі педагогіки, так і технічного матеріалознавства. Має більше 150 наукових праць, серед яких більше 30 патентів на винаходи. Є співавтором навчальних посібників: “Виконання та читання креслень в школі”, “Методика викладання креслення в школі”, “Нарисна геометрія” та ін.
За сумлінну роботу нагороджений багатьма грамотами Міністерства освіти і науки, зокрема “Відмінник освіти”, “Заслужений винахідник” та ін.
Науменко В.Я. проводить велику суспільно-корисну роботу: працював більше 10 років членом місцевкому НПУ імені М.П.Драгоманова, більше 20 років куратором академгруп, секретарем навчально-методичної комісії з трудового навчання при Міністерстві освіти, протягом 2 каденцій був членом спеціалізованої Ради по захисту кандидатських дисертацій з трудового навчання та креслення та ін.
Кандидат технічних наук (05.02.01 – матеріалознавство), 1970 р., доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки, 1978 р.

Де швидше нагріти воду?

Перевірити точність відповіді можна під час конференції...