Козієнко Олена Василівна

Калниболотчук Олена Василівна
завідувач лабораторіями, секретар кафедри

Завідувач лабораторіями кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки.
В 2006 році закінчила Київський професійний ліцей сфери послуг, і вступила до НПУ імені М.П.Драгоманова у 2011 році, закінчила університет та отримала диплом магістра з відзнакою, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання». Кваліфікація: «Магістр технологічної освіти, викладач технічних дисциплін та методики викладання конструювання і моделювання одягу, вчитель початкового професійного навчання за профілем «конструювання і моделювання одягу».
З 2012 р. навчається в аспірантурі за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання технологій (без відриву від виробництва).
В університеті працює з р.2011 р.

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%