Наша сторінка у Facebook

Селезень Василь Дмитрович

кандидат педагогічних наук,

Народився в с.Ліщинка на Київщині.

У 1981 році закінчив Ржищівське пед..училище за спеціальністю «Учитель трудового навчання та креслення».

1981 році працював керівником технічних гуртків Васильківської СЮТ.

1981-1983 рр. служба в збройних силах.

1988 р. закінчив КДПЇ імені О.М.Горького

1988-1994 рр. працював вчителем Васильківської середньої школиінтернату.

З 1994  до 2006 рокупереведений до НПУ імені О.М.Горького на адміністративну роботу (пом. проректора, директор студ. містечка, профспілкова робота) паралельно займався викладацькою роботою.

2006 – 2010 рр. – викладач кафедри ЗТД.

У 2009 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата пед.. наук на тему «Дидактичні засади структури і змісту навчальнометодичного комплекту з креслення в основній школі».

З 2011 рокудоцент кафедри технічної фізики та математики ІГТО.

Наукові здобутки та навчально - методичні розробки представлені у 24 публікаціях.

Останнім часом працює над впровадженням нових інформаційних технологій у навчальний процес.

Є розробником навчальнометодичних комплексів з дисциплін «Осново охорони праці» «Охорона праці в галузі», за сумлінну працю та значний вклад у розвиток освіти і науки нагороджений грамотами, подяками, преміями, відзначений профспілковими нагородами.

Де швидше нагріти воду?

Перевірити точність відповіді можна під час конференції...