Наша сторінка у Facebook

Про результати ІІ Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка

Підведено підсумки ІІ Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка.

Переможці змагання у номінаціях:

Загальноосвітні навчальні заклади

1 місце

Тригуб Ольга Леонідівна (Великопавлівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. – Полтавська обл.)

2 місце

Токар Вікторія Геннадіївна (Лохвицька гімнація №1 Лохвицької районної ради Полтавської області)
Хоменко Юлія Миколаївна (Лохвицька гімнація №1 Лохвицької районної ради Полтавської області)
Погребний Олександр Миколайович (Дем′янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Київська обл.)

3 місце

Чепіжна Еліна Богданівна (Сагайдацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Полтавська обл.)
Цвіт Альона Олексіївна (Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради, Великобагачанського району Полтавської області)
Рибальченко Вадим Вікторович (Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради, Великобагачанського району Полтавської області)

4 місце

Корнієнко Владислава Русланівна (Сагайдацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Полтавська обл.)
Петренко Ярослав Миколайович (Дем′янецька ЗОШ І-ІІІ ст. – Київська обл.)
Власенко Євгеній Едуардович (Великобузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області)
Костик Богдан Олексійович (Великопавлівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Зіньківського району Полтавської області)
Кільдеров Михайло Дмитрович (Середня спеціалізована школа №102 – м.Київ)
Кучер Владислав Юрійович (Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради, Великобагачанського району Полтавської області)

Професійно-технічні навчальні заклади

1 місце

Ситник Богдан Миколайович (Професійне технічне училище №79 – Дніпропетровська обл.)

2 місце

Яциняк Станіслав Олегович (Професійне технічне училище №79 – Дніпропетровська обл.)
Бондаренко Едуард Олегович (ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»)

3 місце

Кузьмін Олександр Павлович (ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»)

Де швидше нагріти воду?