Про результати ІІ Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка

Підведено підсумки ІІ Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка. 

 

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у наукових конференціях 2017 року

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у конференціях, які відбудуться:

* 3 березня 2017 року відбудеться VІІ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті академіка Д.О.Тхоржевського, «Трудове навчання та технології»: сучасні реалії та перспектива розвитку». Інформаційний лист

* 4 березня 2017 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція пам’яті член-кореспондента НАПН України В.К.Сидоренка, «Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку». Інформаційний лист.

Адреса проведення: м. Київ, просп. Леся Курбаса, 2а, 4-й поверх, ауд.4.11, 4.6.

Заявку на участь у роботі конференції (назва теми, секція, прізвище, ім'я, по-батькові, місце роботи (повністю), посада (повністю), науковий ступінь, вчене звання, домашня адреса, № тел., e-mail) просимо надіслати до 20 лютого 2017 р. на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявки і статті надсилайте на ел.адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІІ Всеукраїнська олімпіада з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка

17 лютого 2017 року в приміщенні Інженерно-педагорічного факультету НПУ імені Драгоманова відбулася 

ІІ Всеукраїнська олімпіада з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка

2017 02 20 Olimp01

Дякуємо учасникам за активну участь змаганнях та керівникам навчальних закладів за підтримку креслення у своїх закладах та учителям, які навчають своїх учнів. (Фото)

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання та проблеми розвитку соціальних наук»

logo KelceЗапрошуємо науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ до участі у міжнародній науково-практичній конференції: "Актуальні питання та проблеми розвитку соціальних наук", яка відбудеться 28 - 30 червня 2016 року у м. Кєльце, республіка Польща.

Інформаціний лист