ЧИ ЩЕ МОЖЛИВІ ВІДКРИТТЯ У ШЕВЧЕНКОЗНАВСТВІ?

Запрошуємо на лекцію Олександра Бороня

shevchenkob1

З нагоди 210-ї річниці від дня народження великого Кобзаря запрошуємо всіх бажаючих 8 березня 2024 року об 11:00 в ауд.11-8 Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова на гостьову лекцію «Чи можливі відкриття у шевченкознавстві?» доктора філологічних наук, заступника директора з наукової роботи, завідувача відділу шевченкознавства Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки – Олександра Вікторовича Бороня.

На зустрічі йтиметься про маловивчені епізоди біографії Тараса Шевченка, спростування деяких сумнівних гіпотез і дилетантських вигадок, що набули неабиякого поширення серед загалу останнім часом.

У полі уваги опиняться також текстологічні й джерелознавчі проблеми, окремі цікаві коментаторські сюжети.

Крім того, буде розглянуто кілька новацій у вивченні мистецької спадщини Шевченка.

Насамкінець лектор залучить слухачів до дискусій, які досі не вщухають у шевченкознавстві.

Долучайтеся до відзначення 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка разом із нами!

Організатор заходу: кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій та дошкільній освіті Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Координатор: доцент Віра Андріївна Топіха